Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

Přehled mezinárodních závodů 2019

PŘEHLED MEZINÁRODNÍCH ZÁVODŮ 2019
U závodů je kromě názvu, termínu a místa konání závodu uveden seznam přihlášených reprezentantů podle karet závodníka. U většiny závodů ještě může dojít ke změně.

 

Deadline je datum, do kterého mají závodníci nebo jejich rodiče možnost se v případě závažných důvodů ze závodu odhlásit zasláním e-mailu s reálným oddůvodněním na 

katka.zelenkova@horosvaz.cz + tomas.binter@horosvaz.cz .

Před tímto datem je také možné se dodatečně přihlásit na závod, pokud ještě není naplněna kvóta, a to zasláním e-mailu na výše uvedené adresy.

 

ifsc-new-logo2015

V případě nejasností kontaktujte předsedu komise soutěžního lezení nebo sekretariát ČHS na výše uvedených e-mailových adresách.

 

U mezinárodních závodů bude uveden kouč. Kouč pak určí datum a čas, kdy jsou závodníci povinni se dostavit k registraci před závodem a na další související akce (veřejná prezentace závodníků apod.). U závodů, kam kouč nebude vyslán, se závodníci budou registrovat individuálně.

 

Typ závodu Místo/datum Dead line: odhl./přihl. Závodníci
SP bouldering Meiringen (SUI) 5. - 6. 4.   19.03.2019

kouč: Katka Stráník

Ondra Adam, Stráník Martin, Stráník Štěpán, Koněčný Jakub

SP bouldering/ rychlost Moskva (RU) 12. - 14. 4. 19.03.2019

kouč: Helena Lipenská

B: Ondra Adam, Stráník Š., Stráník M., 

R: Kříž Jan , Křížová H.

SP bouldering/ rychlost Chongqing (CHN) 26. - 28. 4. 04.04.2019  
EP mládeže bouldering Soure (POR) 27. - 28. 4. 15.04.2019  
EP bouldering / rychlost Innsbruck (AUT) 2. - 4. 5.    
SP bouldering/ rychlost Wujiang (CHN) 3. - 5. 5. 11.04.2019  
EP mládeže bouldering Graz (AUT) 10. - 12. 5.     
EP mládeže rychlost Mezzolombardo (ITA) 18. 5. 06.05.2019  
SP bouldering Mnichov (GER) 18. - 19. 5    
EP mládeže bouldering Sofie (BUL) 25. - 26. 5.    
SP bouldering Vail (USA) 7. - 8. 6.    
EP mládeže obtížnost Ostermundingen (SUI) 22. - 23.6.     
EP mládeže obtížnost St. Pierre Faucigny (FRA) 29. - 30.6.    
SP obtížnost/ rychlost  Villars (SUI) 4. - 6. 7. - předběžně    
SP obtížnost/ rychlost  Chamonix (FRA) 11. - 13. 7. - předběžně    
SP obtížnost Briancon (FRA) 19. - 20. 7. - předběžně    
EP mládeže rychlost Tarnow ( POL) 19. - 20. 7.    
EP mládeže rychlost Imst (AUT) 2. 8.     
EP mládeže obtížnost Imst (AUT) 3. - 4. 8.     
MS všechny disciplíny Hachioji (JPN) 11. - 21. 8.    
MS mládeže všechny disciplíny Arco (ITA) 22.8. - 31. 8. - předběžně    
ME bouldering Poland (POL) 6.-8. 9.     
ME mládeže bouldering Brixen (ITA) 20. - 22. 9.    
SP obtížnost Kranj (SLO) 28. - 29. 9.    
ME obtížnost/ rychlost  Edinburg (GBR) 4.- 6. 10    
ME mládeže obtížnost /rychlost Voronezh (RU) 18. - 20. 10.    
SP obtížnost / rychlost Xiamen (CHN) 18. - 20. 10.    
SP obtížnost Inzai (JPN) 26. - 27. 10.    

Přehled mezinárodních závodů 2018

Přehled mezinárodních závodů 2017

Přehled mezinárodních závodů 2016

Přehled mezinárodních závodů 2015