Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

Přehled mezinárodních závodů 2019

PŘEHLED MEZINÁRODNÍCH ZÁVODŮ 2019
U závodů je kromě názvu, termínu a místa konání závodu uveden seznam přihlášených reprezentantů podle karet závodníka. U většiny závodů ještě může dojít ke změně.

 

Deadline je datum, do kterého mají závodníci nebo jejich rodiče možnost se v případě závažných důvodů ze závodu odhlásit zasláním e-mailu s reálným oddůvodněním na 

4onxRWf778Fy.Z4WHaBB5cl7g5pJ + ahzk9W6a9mrBQOQ%-kBC.Zp4Ys .

Před tímto datem je také možné se dodatečně přihlásit na závod, pokud ještě není naplněna kvóta, a to zasláním e-mailu na výše uvedené adresy.

 

ifsc-new-logo2015

V případě nejasností kontaktujte předsedu komise soutěžního lezení nebo sekretariát ČHS na výše uvedených e-mailových adresách.

 

U mezinárodních závodů bude uveden kouč. Kouč pak určí datum a čas, kdy jsou závodníci povinni se dostavit k registraci před závodem a na další související akce (veřejná prezentace závodníků apod.). U závodů, kam kouč nebude vyslán, se závodníci budou registrovat individuálně.

 

Typ závodu Místo/datum Dead line: odhl./přihl. Závodníci
SP bouldering Meiringen (SUI) 5. - 6. 4.   19.03.2019

kouč: Katka Stráník

Ondra Adam, Stráník Martin, Stráník Štěpán, Koněčný Jakub, Adamovská Eliška, Kučera Roman

SP bouldering/ rychlost Moskva (RU) 12. - 14. 4. 19.03.2019

kouč: Helena Lipenská

B: Ondra Adam, Stráník Š., Stráník M., Kučera R., Duchoň T.

R: Kříž Jan , Křížová H.

SP bouldering/ rychlost Chongqing (CHN) 26. - 28. 4. 04.04.2019

kouč: Jech Martin

B: Ondra Adam

R, B: Kříž Jan

EP mládeže bouldering Soure (POR) 27. - 28. 4. 15.04.2019

 

EP bouldering / rychlost Innsbruck (AUT) 2. - 4. 5. 18. 4. 2019

kouč: Karešová E.

Širůčková T., Smetanová M., Volf Š., Duchoň T.,Bulenová E.

SP bouldering/ rychlost Wujiang (CHN) 3. - 5. 5. 11.04.2019

kouč: Jech Martin

B: Ondra Adam

R,B: Kříž Jan

EP mládeže bouldering Graz (AUT) 10. - 12. 5.  28. 4. 2019

kouč: Urbášek D., Adamovská P., Gendová A.,

Bulenová E., Adamovský A., Širůčková T., Adamovská E., Hrbáčová A.L., Gendová K., Musil A., Janošová M., Doleček L., Smetanová M., Slezák O., Kubátová T., Bajerová A., Dušánková M., Houštěk J., Mázl O., Mikulec M., Lukášek T., Potůček Št.,Potůček Ši., Skočdopole J., Tužová N.,Petrík M., Macharáčková K.

EP mládeže rychlost Mezzolombardo (ITA) 18. 5. 06.05.2019

kouč: J. Kříž

Skoupá S., Babača Č., Křížová H.,

SP bouldering Mnichov (GER) 18. - 19. 5 28. 4. 2019

kouč: H. Lipenská,

Stráník M., Kučera R.,Bulenová E., Širůčková T., Smetanová M.,Volf Š., Konečný J., Ondra A.,

EP mládeže bouldering Sofie (BUL) 25. - 26. 5. 13. 5. 2019

kouč: A. Gendová, D. Urbášek,

kat. A: Bulenová E., Širůčková T.,

Smetanová M., Bajerová A., Musil A., Doleček L., Mikulec M.

kat. B: Gendová K., Janošová M.,

Dušánková M., Hrbáčová A.L., Adamovský A., Mázl O., Petrík M.

kat. J: Tužová N,, Macharáčková K., Potůček Št., Potůček Ši.

odhlášeni:  Kubátová T., Lukášek T., Hašek O.,

SP bouldering Vail (USA) 7. - 8. 6. 16. 5. 2019 Ondra A.,
EP mládeže obtížnost Ostermundingen (SUI) 22. - 23.6.  10. 6. 2019  
EP mládeže obtížnost St. Pierre Faucigny (FRA) 29. - 30.6. 17. 6. 2019  
SP obtížnost/ rychlost  Villars (SUI) 4. - 6. 7. -  11. 6. 2019

R: Burian P., Kříž J., Křížová H., Mercová D.(VN), Ondra A.

O: Ondra A.

SP obtížnost/ rychlost 

Chamonix (FRA) 11. - 13. 7. 

19. 6. 2019 R: Burian P., Kříž J., Křížová H., Ondra A., Merová D.(VN)
SP obtížnost Briancon (FRA) 19. - 20. 7.     
EP mládeže rychlost Tarnow ( POL) 19. - 20. 7.   Skoupá S., Babača Č., Křížová H., Cibulková T., Janošová M.,
EP mládeže rychlost Imst (AUT) 2. 8.    Skoupá S., Babača Č., Křížová H., Cibulková T., Mercová D. (VN), Janošová M.
EP mládeže obtížnost Imst (AUT) 3. - 4. 8.     
MS všechny disciplíny Hachioji (JPN) 11. - 21. 8.  

B: Stráník M., Stráník Š., Konečný J., Ondra A.

R: Kříž J., Ondra A.,

MS mládeže všechny disciplíny Arco (ITA) 22.8. - 31. 8. - předběžně  

B: Bulenová E., Adamovský A., Širůčková T., Adamovská E., Hrbáčová A.l., Gendová K., Musil A., Janošová M., Smetanová M., Slezák O., Skočdopole J., Kubátová T., Mázl O.,  Potůček Š., Potůček Ši.,Mikulec O., Tužová N.

R: Skoupá S., Babača Č., Křížová H., Cibulková T., Mercová D. (VN), Janošová M., Petrík M.

ME bouldering Poland (POL) 6.-8. 9.     
ME mládeže bouldering Brixen (ITA) 20. - 22. 9.   B: Bulenová E., Adamovský A., Širůčková T., Adamovská E., Hrbáčová A.L., Musil A., Janošová M., Doleček L., Smetanová M., Skošdopole J., Kubátová T., Bajerová A., Dušánková M., Houštěk J., Mázl O., Mikulec M., Lukášek T., Hašek O., Potůček Št., Potůček Ši.,Tužová N., Petrík M., Macharáčková K.
SP obtížnost Kranj (SLO) 28. - 29. 9.    
ME obtížnost/ rychlost  Edinburg (GBR) 4.- 6. 10    
ME mládeže obtížnost /rychlost Voronezh (RU) 18. - 20. 10.   R: Skoupá S., Babača Č., Křížová H., Janošová M.
SP obtížnost / rychlost Xiamen (CHN) 18. - 20. 10.   R: Kříž J.,
SP obtížnost Inzai (JPN) 26. - 27. 10.    

Přehled mezinárodních závodů 2018

Přehled mezinárodních závodů 2017

Přehled mezinárodních závodů 2016

Přehled mezinárodních závodů 2015