Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

Přehled mezinárodních závodů 2015

U závodů je kromě názvu, termínu a místa konání závodu uveden seznam přihlášených reprezentantů podle karet závodníka.

 

Deadline je datum, do kterého mají závodníci nebo jejich rodiče možnost se v případě závažných důvodů ze závodu odhlásit zasláním e-mailu na katerina.zelenkova@horosvaz.cztomas.binter@horosvaz.cz.

Před tímto datem je také možné se dodatečně přihlásit na závod, pokud ještě není naplněna kvóta, a to zasláním e-mailu na výše uvedené adresy.

V případě nejasností kontaktujte předsed komise soutěžního lezení nebo sekretariát ČHS na výše uvedených e-mailových adresách.

 

U každého závodu mládeže bude po dohodě mezi rodiči účastníků uveden kouč. Kouč pak určí datum a čas, kdy jsou závodníci povinni se dostavit k registraci před závodem. Dospělí se mohou na závodech zaregistrovávat jednotlivě.

 Typ závodu

Místo a datum

Dead line:

odhlášení /

přihlášení

Závodníci 
EP mládeže obtížnost

Dornbirn (AUT)

9.-10.5.2015

 30.4.2015

Kouč: Petra Adamovská, Tomáš Binter 

Juniorky: V.Scheuerová

Dívky A: M.Matúšová, V.Šimková, A.Šulcová, E.Vlčková

Dívky B: E.Adamovská, T.Kubátová, S.Večeřová

Junioři: M.Jech, M.Keller

Chlapci A: Z.Černohous, J.Kendík, P.Kliger, V.Trojan

Chlapci B: A.Maršík 

ME bouldering

Innsbruck (AUT)

13.-16.5.2015

 4.5.2015

Kouč: Kateřina Matějíčková

Ženy: K.Bílková, D.Kotrbová, N.Kudrová, P.Růžičková, K.Zachrdlová

Muži: J.Jedlička, R.Kučera, A.Ondra, M.Stráník, Š.Stráník

SP rychlost

Central Saanich

(CAN)

17.5.2015

 4.5.2015

Muži: L.Hroza

SP bouldering

Toronto (CAN)

30.-31.5.2015

15.5.2015

Kouč: Kateřina Matějíčková

Muži: A.Ondra, M.Stráník

EP mládeže

obtížnost

Imst (AUT)

30.-31.5.2015

15.5.2015

Kouč: Petra Adamovská, Tomáš Binter, Jiří Slezák

Juniorky: A.PavlincováA.Pokorná, V.Scheuerová

Dívky A: M.Matúšová, V.Šimková, A.Šulcová, E.Vlčková

Dívky B: E.Adamovská, T.Kubátová, L.Slezáková

Junioři: M.Jech, M.Keller, D.Pail

Chlapci A: J.Kendík, P.Kliger, J.Konečný, V.Trojan

Chlapci B: M.Burian, R.Hejdušek, A.Maršík 

SP bouldering

Vail (USA)

5.-6.6.2015

21.5.2015

Kouč: Kateřina Matějíčková

Muži: A.Ondra, M.Stráník

EP mládeže

rychlost

Tarnów (POL)

6.6.2015

21.5.2015

Kouč: Jan Kříž

Dívky B: H.Křížová

Junioři: J.Kříž

Chlapci A: P.Krůtil, A.Smiga

Chlapci B: M.Burian

ME mládeže

rychlost

obtížnost

Edinburgh (GBR)

12.-14.6.2015

19.5.2015

Kouč: Petra Adamovská, Tomáš Binter, Jiří Slezák

RYCHLOST

Dívky B: H.Křížová

Junioři: J.Kříž

Chlapci A: P.Krůtil, A.Smiga

Chlapci B: M.Burian

OBTÍŽNOST

Juniorky: V.Scheuerová

Dívky B: E.Adamovská, L.Slezáková

Junioři: M.Jech

Chlapci A: J.Kendík, J.Konečný, V.Trojan, V.Vlk (na vlastní náklady)

Chlapci B: M.Burian

SP bouldering,

rychlost

Chongqing (CHN)

20.-21.6.2015

4.6.2015

RYCHLOST

Muži: L.Hroza

BOULDERING

Muži: A.Ondra

SP bouldering,

rychlost

Haiyang (CHN)

26.-27.6.2015

 10.6.2015

RYCHLOST

Muži: L.Hroza

BOULDERING

Muži: A.Ondra

EP mládeže

bouldering

Längenfeld (AUT)

4.-5.7.2015

 19.6.2015

Kouč: Eliška Karešová

Juniorky: T.Faflíková,K.Halmo,K.Kendíková, (V.Scheuerová-náhradník, hradí si startovné)

Dívky A: M.Matúšová, K.Zachrdlová

Dívky B: E.Novotná, N.Tužová, S.Večeřová

Junioři: M.Běhounek, A.Češka, M.Kühnel(na vlastní náklady)

Chlapci A: Z.Černohous, P.Kliger, J.Konečný, V.Trojan, J. Kendík(na vlastní náklady)

Chlapci B: J.Churavý,Š.Pochman,J.Skočdopole

SP a ME obtížnost,

rychlost

Chamonix (FRA)

10.-12.7.2015

 25.6.2015

Kouč: Tomáš Binter

OBTÍŽNOST

Ženy: D.Kotrbová, T.Svobodová (na vlastní náklady), I.Vejmolová, G.Vrablíková

Muži: T.Binter, M.Jech, A.Ondra, J.Zíma

RYCHLOST

Muži: P.Burian, L.Hroza, J.Kříž

SP obtížnost

Briancon (FRA)

17.-18.7.2015

2.7.2015

Kouč: Tomáš Binter

Ženy: D.Kotrbová,T.Svobodová (na vlastní náklady), I.Vejmolová,G.Vrablíková

Muži: T.Binter, M.Jech, A.Ondra

ME mládeže

bouldering 

L´Argentiére la

Bessée (FRA)

21.-22.7.2015

6.7.2015

Kouč:

Juniorky: K.Halmo

Dívky A: E.Vlčková

Junioři: M.Kühnel(na vlastní náklady)

Chlapci B: M.Burian

SP obtížnost

Imst (AUT)

31.7.-1.8.2015

 16.7.2015

Kouč: Tomáš Binter

Ženy: D.Kotrbová, I.Vejmolová, E.Vlčková, G.Vrablíková

Muži: T.Binter, M.Jech, M.Klemsa, A.Ondra, J.Zíma, (M.Kühnel-náhradník,na vlastní náklady)

EP mládeže 

obtížnost

 

Mitterdorf (AUT)

8.-9.8.2015

24.7.2015

Kouč: Petra Adamovská

Juniorky: A.PavlincováA.Pokorná, V.Scheuerová

Dívky A: M.Matúšová, V.Šimková, E.Vlčková

Dívky B: E.Adamovská, T.Kubátová, L.Slezáková, S.Večeřová

Junioři: M.Jech, M.Keller, D.Pail, Š.Volf, M.Kühnel (na vlastní náklady)

Chlapci A: J.Kendík, P.Kliger, J.Konečný, V.Trojan

Chlapci B: M.Burian, R.Hejdušek, A.Maršík 

SP bouldering

Mnichov (GER)

14.-15.8.2015

 30.7.2015

Kouč: Kateřina Matějíčková

Ženy: K.Bílková, D.Kotrbová, N.Kudrová, P.Růžičková, K.Zachrdlová

Muži: J.Jedlička, R.Kučera, A.Ondra, M.Stráník, Š.Stráník

SP obtížnost

Stavanger (NOR)

21.-22.8.2015

 6.8.2015

Kouč: Tomáš Binter

Ženy: I.Vejmolová

Muži: T.Binter, M.Jech, A.Ondra

EP mládeže

rychlost

Imst (AUT)

22.8.2015

7.8.2015

Kouč:

Juniorky: A.Pokorná (hradí si startovné)

Dívky B: H.Křížová

Junioři: J.Kříž

Chlapci A: P.Krůtil, A.Smiga

Chlapci B: M.Burian

MS mládeže

obtížnost,

rychlost,

bouldering

Arco (ITA)

28.8.-6.9.2015

 1.6.2015

nutno nahlásit předběžný zájem

o start, po tomto

datu již není

možné navýšit

počet startujících

 

11.8.2015

deadline pro

potvrzení,

případně odhlášení

z MS

Kouč: Petra Adamovská, Tomáš Binter, Jiří Slezák, Eliška Karešová

RYCHLOST

Juniorky: A.Pokorná (hradí si startovné)

Dívky B: H.Křížová

Junioři: J.Kříž

Chlapci A: P.Krůtil, A.Smiga

Chlapci B: M.Burian

OBTÍŽNOST

Juniorky: A.Pavlincová, A.Pokorná, V.Scheuerová

Dívky A: M.Matúšová, V.Šimková, A.Šulcová, E.Vlčková

Dívky B: E.Adamovská, T.Kubátová, L.Slezáková, S.Večeřová

Junioři: M.Jech, M.Keller, D.Pail, Š.Volf

Chlapci A: Z.Černohous (dělená nominace), J.Kendík, P.Kliger (dělená nominace), J.Konečný, V.Trojan

Chlapci B: M.Burian, R.Hejdušek, A.Maršík

BOULDERING

Juniorky: T.Faflíková,K.Halmo,K.Kendíková, A.Pokorná, (V.Scheuerová-náhradník, hradí si startovné)

Dívky A: M.Matúšová, A.Šulcová, E.Vlčková, K.Zachrdlová, V.Šimková

Dívky B: E.Novotná, E.Kudrnová,N.Tužová, S.Večeřová

Junioři: M.Běhounek, A.Češka, Š.Volf, M.Žák, D.Pail - náhradník

Chlapci A: Z.Černohous, P.Kliger, J.Konečný, V.Trojan

Chlapci B: M.Burian,J.Churavý,Š.Pochman, J.Skočdopole 

SP obtížnost

Puurs (BEL)

26.-27.9.2015

 11.9.2015

Kouč: Miroslav Ondra

Ženy: G.Vrablíková, I.Vejmolová

Muži: M.Jech, M.Klemsa, A.Ondra

ZRUŠENO

SP obtížnost,

rychlost

ZRUŠENO

(KOR)

10.-11.10.2015

ZRUŠENO

25.9.2015

OBTÍŽNOST

Ženy:

Muži: M.Jech

RYCHLOST

Muži: P.Burian, L.Hroza, J.Kříž

SP obtížnost,

rychlost

Wujiang (CHN)

17.-18.10.2015

 2.10.2015

OBTÍŽNOST

Ženy:

Muži: M.Jech, A.Ondra

RYCHLOST

Muži: P.Burian, L.Hroza, J.Kříž

SP obtížnost

Kranj (SLO)

14.-15.11.2015

 30.10.2015

Kouč: Tomáš Binter

Ženy: D.Kotrbová, I.Vejmolová, E.Vlčková, G.Vrablíková

Muži: T.Binter, M.Jech, A.Ondra, J.Zíma

 

 

 

 

přehled mezinárodních závodů s účastí reprezentačních týmů ČHS v roce 2013