Facebook

Český horolezecký svaz

Pojištění odpovědnosti, úrazové a další

Pojištění odpovědnosti členů ČHS:
Pojištění je poskytováno na základě rámcové smlouvy mezi ČHS a pojišťovnou Kooperativa. Pojištění je automatickou součástí členství v ČHS u členů, kteří jsou starší 18 let a mají platný členský průkaz. Pojištění platí od roku 2021. 

 

Úrazové pojištění:
Je poskytováno na základě rámcové smlouvy mezi ČOV a Pojišťovnou VZP, a.s. Vztahuje se výhradně na organizované akce, které pořádá ČHS nebo jeho oddíly, komise apod. Pojištění je automatickou součástí členství v ČHS, nelze je individuálně sjednat. 

 

Pojištění odpovědnosti trenérů a cvičitelů
Je poskytováno na základě rámcové smlouvy mezi ČOV a pojišťovnou Kooperativa. Pojištění se vztahuje na trenéry, cvičitele nebo instruktory, kteří vykonávají trenérskou apod. činnost ve sportovních klubech, tělovýchovných jednotách a sportovních svazech. Pojištění je automatickou součástí členství, nelze je individuálně sjednat.

 

Cestovní pojištění pro reprezentanty a doprovod:

Je poskytováno pojišťovnou UNIQA na základě rámcové smlouvy mezi pojišťovnou a ČUS. Mohou je využít reprezentanti a jejich doprovod na závody nebo jiné oficiální akce reprezentace v zahraničí. Sjednání zajišťuje sekretariát na základě pokynů příslušných komisí ČHS. Podrobnosti jsou na webu ČUS

 

Cestovní pojištění pro členy České unie sportu a sdružených subjektů vč. ČHS:
Pojištění nabízí ERV Evropská cestovní pojišťovna a Pojišťovna Kooperativa, platí i pro rodinné příslušníky. Pojistné je s 20% slevou a sjednává se individuálně výhradně prostřednictvím internetu. Podrobnosti jsou na webu ČUS.

 

 


Prosíme všechny, kterým se stane úraz nebo jiná nehoda při horolezectví, aby vyplnili Dotazník - úrazy, který slouží ČHS ke sledování úrazovosti.

Instagram

Instagram Horosvaz