Facebook

Český horolezecký svaz

ČHS členství, informace

ČHS servis pro členy

Skály

Vzdělávání

Mládež

Přehled mezinárodních závodů 2018

U závodů je kromě názvu, termínu a místa konání závodu uveden seznam přihlášených reprezentantů podle karet závodníka. U většiny závodů ještě může dojít ke změně.

 

Deadline je datum, do kterého mají závodníci nebo jejich rodiče možnost se v případě závažných důvodů ze závodu odhlásit zasláním e-mailu s reálným oddůvodněním na 68GuRWp_7.Au5f56LTuy8~inWskmb + ahzk9W6a9mrBQOQ%-kBC.Zp4Ys .

Před tímto datem je také možné se dodatečně přihlásit na závod, pokud ještě není naplněna kvóta, a to zasláním e-mailu na výše uvedené adresy.

 

IFSC_logo_2016-web

V případě nejasností kontaktujte předsedu komise soutěžního lezení nebo sekretariát ČHS na výše uvedených e-mailových adresách.

 

U mezinárodních závodů bude uveden kouč. Kouč pak určí datum a čas, kdy jsou závodníci povinni se dostavit k registraci před závodem a na další související akce (veřejná prezentace závodníků apod.). U závodů, kam kouč nebude vyslán, se závodníci budou registrovat individuálně.

 

Typ závodu Místo/datum Dead line: odhl./přihl. Závodníci
EP mládeže obtížnost/rychlost Voiron (FRA)
7. - 8. 4. 
28. 3. Potůček Šim., Potůček Št., Musil A., Jeliga M., Konečný J., Trojan V., Hašek O., Slezáková L., Večeřová S., Adamovská E., Novotná E., Tužová M., Janošová M., Králíková N., Smetanová M., Širůčková T.,   Křížová H., Janošová M. (kouč: Binter T., Gendová A.)
SP boudering Meiringen (SUI)
13. - 14. 4.
3. 4. Stráník Š., Stráník M., Jedlička K., Trojan V., Konečný J. (kouč: Stráník K.)
SP boudering/rychlost Moskva (RUS)
21. - 22. 4.
2. 4.  Burian P., Kříž J., Hroza L., Bílková K., Kotrbová D., Burian M., Stráník M., Stráník Š., Jedlička J., (kouč: Stráník K.)
EP mládeže
boudering
Graz (AUT)
28. - 29. 4.
16. 4. kouč: Urbášek D., Adamovská P., Sycha T.
junioři/ky: Macharáček J., Lukášek T., Ondřejová J.,
mládež A: Musil A., Potůček Ši., Potůček Št., Adamovská E., Prokešová S., Novotná E., Tužová N.,
mládež B: Cink J., Doleček L., Jeliga M., Mikulec M., Bulenová E., Hobzová E., Smetanová M., Širůčková T.,
EP mládeže
boudering
Soure (POR)
5. - 6. 5.
20. 4.  
SP boudering/ rychlost Chongqing (CHN)
5. - 6. 5.
15. 4.  
EP mládeže
rychlost
Bologna (ITA)
10. - 13. 5.
24.4. kouč: Křížová Eva
junioři/ky: Urbanová S.,  Mercová D.
mládež A:Křížová H.,
mládež B:Babača Č., Cibulková T.,
 
SP boudering/ rychlost Taian (CHN)
12. - 13. 5.
1. 5.  
ME mládeže obtížnost/ rychlost Imst (AUT)
25. - 26. 5. 
14. 5. hl. kouč: T. Binter
kouč: A.Gendová, E.Karešová, E.Křížová, T.Sycha, D.Urbášek
rychlost
junioři/ky:
Burian M., S.Urbanová, D.Mercová
mládež A: S.Prokešová, H.Křížová,
mládež B: Č.Babača, E.Hobzová, T.Cibulková, M.Janošová, L.Toužínová

obtížnost
junioři/ky: J.Konečný, L.Slezáková, O.Hašek, V.Trojan, T.Lukášek, S.Večeřová
mládež A: E.Adamovská, E, Novotná, Šim.Potůček, Št.Potůček, N.Tužová, A.Musil, T.Kubátová, J.Churavý
mládež B: M.Jeliga, O.Slezák, M.Smetanová, N.Králíková, M.Janošová, E.Bulenová
EP mládeže boudering Delft (NED)
2. - 3. 6.
20. 5. kouč: A. Gendová
junioři/ky: J.Ondřejová
mládež A: E. Adamovská
mládež B: M.Janošová, E.Hobzová,   E.Bulenová, J.Cink, L.Doleček, T.Širůčková, M.Mikulec
SP boudering Hachioji, Tokyo (JPN)
2. - 3. 6.
13. 5.  
SP boudering Vail (USA)
8. - 9. 6.
20. 5.

kouč: Š.Stráník

M.Stráník, Š.Stráník

EP mládeže obtížnost   Bruneck (ITA)
16. - 17. 6.
1. 6. kouč: T.Binter, D.Urbášek
junioři/ky: O.Hašek, J.Konečný, L. Slezáková, V.Trojan, T.Lukášek
mládež A: A. Musil, E.Adamovská, E.Novotná, J.Churavý, Šim.Potůček, Št. Potůček, N.Tužová, T.Kubátová
mládež B: O. Slezák, E.Bulenová, J.Cink, L.Doleček, M.Janošová, M.Jeliga, N.Králíková, M.Smetanová, J.Vopat
Akademické MS Bratislava (SVK)
20. - 23. 6. 2018
  kouč: D. Urbášek
J.Kříž, A.Pokorná, I.Vejmolová, M.Jech, J.Jeliga, V.Scheuerová, T.Svobodová
EP mládeže rychlost Mezzolombardo (ITA)
22. - 24. 6.
14.6. kouč:E.Křížová
junioři/ky: S.Urbanová, D.Mercová, M.Burian
mládež A: S.Prokešová, H.Křížová,
mládež B: Č.Babača, E.Hobzová, T.Cibulková, L.Toužínová
EP mládeže obtížnost Uster (SUI)
30. 6. - 1. 7. 
15. 6.  kouč:D.Urbášek, T. Binter
junioři/ky:V.Trojan, L.Slezáková, S.Večeřová,J.Konečný
mládež A:E.Novotná, E.Adamovská
mládež B:E.Bulenová, M.Janošová, M.Smetanová, M. Jeliga, J.Cink,Širůčková T.
SP obtížnost/ rychlost Villars (SUI)
6. - 7. 7.
20. 6.

kouč:T.Binter, E.Křížová

E.Adamovská, J.Konečný, T.Binter, M.Stráník,V.Trojan/

Burian M., Burian P., Křížová H., Kříž J., Hroza L., Mercová D.,H.Křížová

EP mládeže obtížnost Mnichov (GER)
7. - 8. 7.
20. 6.

kouč:A.Gendová, E.Karešová, P. Adamovská
junioři/ky:J.Ondřejová,

S.Večeřová,O.Hašek, T.Lukášek,L.Slezáková
mládež A:N.Tužová,T.Kubátová,

E.Adamovská,E.Novotná

Šim.Potůček, Št.Potůček, A.Musil, J.Churavý
mládež B:E.Bulenová, M.Janošová, N.Králíková, M. Jeliga, O.Slezák, J.Cink

SP obtížnost/ rychlost Chamonix (FRA)
12. - 13. 7.
1. 7.

kouč:T. Binter, E. Křížová, P.Adamovská, A.Gendová

E.Adamovská, J.Konečný, E.Novotná T.Binter,V.Trojan/

Burian M., Burian P., Křížová H., Kříž J., Hroza L., Mercová D.,

SP obtížnost Briancon(FRA)
20. - 21. 7.
8. 7.

kouč:T. Binter

E.Adamovská,J.Konečný,T.Binter,V.Trojan

EP mládeže boudering Sofia (BUL)
21. - 22. 7.
8. 7. kouč:D.Urbášek
junioři/ky:T.Lukášek, J. Macharáček
mládež A:N.Tužová, E. Novotná
mládež B:M.Smetanová, E. Bulenová, T.Širůčková, M.Mikulec,
SP obtížnost/ rychlost Arco (ITA)
27. - 28. 7.
12. 7.

kouč:Eva Křížová, Saša Gendová

A.Ondra, J.Konečný,Šim.Potůček,V.Trojan, I.Vejmolová, S.Večeřová,E.Novotná, Št.Potůček/

M.Burian, P.Burian, H.Křížová, J.Kříž, L.Hroza, D.Mercová

MS mládeže
všechny disciplíny včetně kombinace
Moskva (RUS)
8. - 16. 8.
18. 6.

kouč:Alexandra Gendová,Tomáš Binter, David Urbášek,Eva Křížová 
junioři/ky:

J.Ondřejová(B,O),S.Večeřová(O),

T.Lukášek(B, O), J.Konečný(B, O), J.Trojan(B, O), O.Hašek(O),L.Slezáková(O)
mládež A:N.Tužová(B,O),H.Křížová(R)

T.Kubátová(B,O),E.Novotná(B,O),

E.Adamovská(B,O), A.Musil(O), Šim.Potůček(B, O), Št.Potůček(B, O)
mládež B:E.Bulenová(B, O), T.Širůčková(B),M.Janošová(B, O, R), M.Smetanová(B, O), N.Králíková (O), M.Jeliga(O), O.Slezák(O), J.Cink(B, O), L.Doleček(B), M.Mikulec(B),T.Cibulková (R), Č.Babača(R)

SP boudering Mnichov (GER)
17. - 18. 8.
3. 7.

kouč:K.Stráník

J.Konečný,M.Stráník

D.Kotrbová, K.Bílková, J.Jedlička, E.Novotná,Š, Stráník, P.Růžičková

ME mládeže boudering Brussels (BEL)
31. 8. - 2. 9.
19. 8.

kouč:
junioři/ky:T.Lukášek,J.Ondřejová, J.Macharáček,
mládež A:N.Tužová, E.Novotná,T.Kubátová,E.Adamovská,

Šim.Potůček,

Št.Potůček, A.Musil
mládež B:E.Bulenová, M.Janošová,

M.Smetanová, M.Jeliga, J.Cink,T.Širůčková, L.Doleček, M.Mikulec

MS
všechny disciplíny včetně kombinace
Innsbruck (AUT)
6. - 16. 9.
19. 8.

kouč:

A. Ondra (O,B,R), J.Konečný (B,O), V.Trojan(B,O),Novotná(O,B)

L.Slezáková(O),,Šim.Potůček(O),

T.Binter(O),S.Večeřová(O), Št.Potůček(O)

M.Stráník(B,O), J.Jedlička(B),Š. Stráník (B),I.Vejmolová(O),D.Kotrbová(B),K.Bílková (B), Růžičková P.(B),E.Novotná(B,O)/

Burian M., Burian P., Křížová H., Kříž J., Hroza L., Mercová D., Stráník Š.,

SP obtížnost Kranj (SLO)
29. - 30. 9.
17. 9. 

kouč:

J.Konečný, T.Binter,Šim.Potůček, V.Trojan,I.Vejmolová, L.Slezáková, S.Večeřová,Št.Potůček

SP obtížnost/ rychlost Wujiang (CHN)
20. - 21. 10.
8. 10. J.Kříž, L.Hroza
SP obtížnost/ rychlost Xiamen (CHN)
27. - 28. 10.
15. 10. J.Kříž, L.Hroza

Přehled mezinárodních závodů 2017

Přehled mezinárodních závodů 2016

Přehled mezinárodních závodů 2015