Facebook

Český horolezecký svaz

ČHS členství, informace

ČHS servis pro členy

Skály

Vzdělávání

Mládež

Přehled mezinárodních závodů 2018

U závodů bude kromě názvu, termínu a místa konání závodu uveden seznam přihlášených reprezentantů podle karet závodníka. U většiny závodů ještě může dojít ke změně.

 

Deadline je datum, do kterého mají závodníci nebo jejich rodiče možnost se v případě závažných důvodů ze závodu odhlásit zasláním e-mailu s reálným oddůvodněním na 68GuRWp_7.Au5f56LTuy8~inWskmb + ahzk9W6a9mrBQOQ%-kBC.Zp4Ys .

Před tímto datem je také možné se dodatečně přihlásit na závod, pokud ještě není naplněna kvóta, a to zasláním e-mailu na výše uvedené adresy.

 

IFSC_logo_2016-web

V případě nejasností kontaktujte předsedu komise soutěžního lezení nebo sekretariát ČHS na výše uvedených e-mailových adresách.

 

U mezinárodních závodů bude uveden kouč. Kouč pak určí datum a čas, kdy jsou závodníci povinni se dostavit k registraci před závodem a na další související akce (veřejná prezentace závodníků apod.). U závodů, kam kouč nebude vyslán, se závodníci budou registrovat individuálně.

 

Typ závodu Místo a datum Dead line: odhl./přihl. Závodníci
EP mládeže obtížnost/rychlost

Voiron (FRA)

7. - 8. 4. 

28. 3. Potůček Šim., Potůček Št., Musil A., Jeliga M., Konečný J., Trojan V., Hašek O., Slezáková L., Večeřová S., Adamovská E., Novotná E., Tužová M., Janošová M., Králíková N., Smetanová M., Širůčková T.,  Křížová H., Janošová M.(kouč: Binter T., Gendová A.)
SP boudering

Meiringen (SUI)

13. - 14. 4.

3. 4. Stráník Š., Stráník M.,Jedlička K., Trojan V.,Konečný J. (kouč: Stráník K.)
SP boudering/rychlost

Moskva (RUS)

21. - 22. 4.

2. 4.  Burian P., Kříž J.,Hroza L., Bílková K.,Kotrbová D.,Burian M.,Stráník M., Stráník Š.,Jedlička J.,(kouč: Stráník K.)

EP mládeže

boudering

Graz (AUT)

28. - 29. 4.

16. 4.

kouč: Urbášek D., Adamovská P., Sycha T.

junioři/ky: Macharáček J.,Lukášek T.,Ondřejová J.,

mládež A: Musil A.,Potůček Ši., Potůček Št., Adamovská E.,Prokešová S., Novotná E., Tužová N.,

mládež B: Cink J.,Doleček L.,Jeliga M.,Mikulec M.,Bulenová E.,Hobzová E.,Smetanová M.,Širůčková T.,

EP mládeže

boudering

Soure (POR)

5. - 6. 5.

20. 4.  
SP boudering/ rychlost

Chongqing (CHN)

5. - 6. 5.

15. 4. Kříž J.,Hroza L., 

EP mládeže

rychlost

Bologna (ITA)

10. - 13. 5.

24.5.

kouč: Křížová Eva

junioři/ky: Burian M.,Urbanová S., Mercová D.

mládež A:Křížová H.,

mládež B:Babača Č.,Cibulková T.,

 

SP boudering/ rychlost

Taian (CHN)

12. - 13. 5.

1. 5. Kříž J.,Hroza L.,
ME mládeže obtížnost/ rychlost

Imst (AUT)

25. - 26. 5. 

14. 5.

kouč:

rychlost junioři/ky:Burian M.,Urbanová S.,Mercová D.,

rychlost mládež A:Prokešová S.,Křížová H.,

rychlost mládež B:Babača Č.,Hobzová E.,Cibulková T.,Janošová M.,Toužínová L.,

předběžně obtížnost:

junioři/ky:Konečný J.,Slezáková L.,Hašek O.,

mládež A:Adamovská E.,Novotná E.,Potůček Ši.,Potůček Št.,Tužová N.,

mládež B:Smetanová M.,Králíková N.,

 

EP mládeže boudering

Delft (NED)

2. - 3. 6.

20. 5.

kouč:

junioři/ky:Ondřejová J.,

mládež A:

mládež B:Smetanová M., Janošová M.,Hobzová E.,Mikulec M.,Bulenová E.,Cink J., Doleček L., Jeliga M.

 

SP boudering

Hachioji, Tokyo (JPN)

2. - 3. 6.

13. 5.  
SP boudering

Vail (USA)

8. - 9. 6.

20. 5. Stráník M., Stráník Š.,

EP mládeže obtížnost

 

Bruneck (ITA)

16. - 17. 6.

1. 6.

kouč: Binter T.

předběžně

junioři/ky:Hašek O.,Konečný J.,Slezáková L.,

mládež A:Novotná E.,Potůček Ši., Potůček Št.,Tužová N.,

mládež B:Smetanová M.,Králíková N.,

 

Akademické MS

Bratislava (SVK)

20. - 23. 6. 2018

   
EP mládeže rychlost

Mezzolombardo (ITA)

22. - 24. 6.

 

kouč:

junioři/ky:Urbanová S.,Mercová D.,Burian M.

mládež A:Prokešová S.,Křížová H.,

mládež B:Babača Č., Hobzová E.,Cibulková T.,Toužínová L.,

EP mládeže obtížnost

Uster (SUI)

30. 6. - 1. 7. 

15. 6.  Smetanová M.,Konečný J.,Slezáková L.,Adamovská E.,
SP obtížnost/ rychlost

Villars (SUI)

6. - 7. 7.

20. 6. Burian M., Burian P.,Křížová H., Kříž J.,Hroza L.,Mercová D.,
EP mládeže obtížnost

Mnichov (GER)

7. - 8. 7.

20. 6. Hašek O.,Konečný J.,Slezáková L.,Králíková N.,Adamovská E.,Novotná E.,Potůček Šim.,Potůček Št.,Tužová N.,
SP obtížnost/ rychlost

Chamonix (FRA)

12. - 13. 7.

1. 7. Burian M., Burian P., Křížová H., Kříž J.,Hroza L.,Mercová D.,
SP obtížnost

Briancon(FRA)

20. - 21. 7.

8. 7.  
EP mládeže boudering

Sofia (BUL)

21. - 22. 7.

8. 7. Smetanová M.,Širůčková T.,Tužová N.,Lukášek T.,Novotná E.,Macharáček J.,
SP obtížnost/ rychlost

Arco (ITA)

27. - 28. 7.

12. 7. Burian M., Burian P., Křížová H., Kříž J.,Hroza L., Mercová D.,

MS mládeže

všechny disciplíny včetně kombinace

místo konání dosud IFSC neoznámila

7. - 19. 8.

  Babača Č., Křížová H., Janošová M., Cibulková T., Smetanová M.,Janošová M.,Tužová N.,Adamovská E.,Hobzová E.,Hašek O.,Konečný J.,Slezáková L.,Mikulec M.,Králíková N.,Bulenová E.,Cink J.,Doleček L.,Hašek O.,Kubátová T.,Lukášek T.,Novotná E.,Ondřejová J.,Potůček Šim.,Potůček Št.,Trojan V.,
SP boudering

Mnichov (GER)

17. - 18. 8.

  Kotrbová D.,Bílková K.,Jedlička J.,Konečný J.,Novotná E.,Stráník M.,Stráník Š.,Růžičková P.,
ME mládeže boudering

Brussels (BEL)

31. 8. - 2. 9.

  Smetanová M.,Janošová M.,Širůčková T.,Tužová N.,Ondřejová J.,Adamovská E., Musil A.,Hobzová E.,Mikulec M.,Bulenová E.,Cink J.,Doleček L.,Jeliga M.,Kubátová T.,Lukášek T.,Potůček Šim.,Potůček Št.,Macharáček J.,

MS

všechny disciplíny včetně kombinace

Innsbruck (AUT)

6. - 16. 9.

  Burian M.,Burian P., Křížová H., Kříž J.,Hroza L.,Mercová D.,Kotrbová D.,Bílková K.,Jedlička J.,Konečný J.,Novotná E.,Stráník M.,Stráník Š.,Trojan V.,Růžičková P.,
SP obtížnost

Kranj (SLO)

29. - 30. 9.

   
SP obtížnost/ rychlost

Wujiang (CHN)

20. - 21. 10.

  Kříž J.,Hroza L.,
SP obtížnost/ rychlost

Xiamen (CHN)

27. - 28. 10.

  Kříž J.,Hroza L.,

Přehled mezinárodních závodů 2017

Přehled mezinárodních závodů 2016

Přehled mezinárodních závodů 2015