Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

Přehled mezinárodních závodů 2016

U závodů je kromě názvu, termínu a místa konání závodu uveden seznam přihlášených reprezentantů podle karet závodníka.

 

Deadline je datum, do kterého mají závodníci nebo jejich rodiče možnost se v případě závažných důvodů ze závodu odhlásit zasláním e-mailu na 6enBRW7_~gnjGK.g~hFFRj29g + ahzk9W6a9mrBQOQ%-kBC.Zp4Ys.

Před tímto datem je také možné se dodatečně přihlásit na závod, pokud ještě není naplněna kvóta, a to zasláním e-mailu na výše uvedené adresy.IFSC

 

V případě nejasností kontaktujte předsedu komise soutěžního lezení nebo sekretariát ČHS na výše uvedených e-mailových adresách.

 

U mezinárodních závodů bude uveden kouč. Kouč pak určí datum a čas, kdy jsou závodníci povinni se dostavit k registraci před závodem a na další související akce (veřejná prezentace závodníků apod.). U závodů, kam kouč nebude vyslán, se závodníci budou registrovat individuálně.

 

 Typ závodu

Místo a datum

Dead line:

odhlášení /

přihlášení

Závodníci 

 SP

 bouldering

 Meiringen (SUI)

 15.-16.4.2016

 1.4.2016

Kouč: K.Matějíčková

Ženy: D.Dupalová, P.Růžičková, E.Vlčková

Muži: O.Klapal, R.Kučera, M.Stráník, Š.Stráník

 EP mládeže

 rychlost

 Tarnow (POL)

 16.-18.4.2016

 2.4.2016

Kouč: R.Smiga

Dívky B: H. Křížová

Dívky A: S.Urbanová(na vlastní náklady)

Chlapci A: M.Burian

Junioři: P.Krůtil, A.Smiga

 SP

 bouldering

 Kazo (JPN)

 23.-24.4.2016

 9.4.2016 Muži: M.Stráník
 SP bouldering,
 rychlost

 Chongqing (CHN)

 30.4.-1.5.2016

 16.4.2016

RYCHLOST:

Muži: L.Hroza,J.Kříž

BOULDERING:

 SP rychlost

 Nanjing (CHN)

 7.-8.5.2016

 23.4.2016

Muži: L.Hroza

 EP mládeže

 bouldering

 Soure (POR)

 7.-8.5.2016

 23.4.2016  
 SP

 bouldering

 Navi Mumbai (IND)

 14.-15.5.2016

 2.5.2016  Muži: M.Stráník
 SP

 bouldering

 Innsbruck (AUT)

 20.-21.5.2016

11.5.2016-pro doručení dokumentů elektronicky

13.5.2016-pro

doručení originálů poštou

Kouč: K.Matějíčková 

Ženy: K.Bílková, D.Dupalová,D.Kotrbová, P.Růžičková 

Muži: O.Klapal, M.Stráník, Š.Stráník

 EP mládeže

 obtížnost

 Imst (AUT)

 27.-29.5.2016

 18.5.2016-pro doručení dokumentů elektronicky

20.5.2016-pro

doručení originálů poštou

Kouč: Tomáš Binter, Petra Adamovská
Junioři:M.Keller,Z.Černohous,
J.Dvouletý,P.Kliger
Juniorky: V.Scheuerová
Chlapci A: J.Konečný,
J.Kendík,V.Trojan(na vlastní náklady),A.Maršík
Dívky A: L.Slezáková,
M.Matúšová,S.Večeřová,
A.Loužecká
Chlapci B: Š.Potůček,

A.Musil,J.Churavý
Dívky B: E.Adamovská,
T.Kubátová,N.Tužová,
N.Tvrzníková

 SP

 bouldering

 Vail (USA)

 10.-11.6.2016

 27.5.2016  Muži: M.Stráník

 EP mládeže

 bouldering

 Graz (AUT)

 17.-19.6.2016

 3.6.2016 Kouč: Eliška Karešová
Junioři: M.Běhounek, M.Keller
Juniorky: E.Vlčková
Chlapci A: M.Chytil,A.Maršík, J.Skočdopole,V.Trojan
Dívky A: A.Loužecká, S.Večeřová, M.Matúšová
Chlapci B: M.Pochman
Dívky B: E.Adamovská, K.Hašková,N.Tužová
 EP mládeže

 bouldering

 Varšava (POL)

 2.-3.7.2016

18.6.2016  Kouč: D. Urbášek, J. Novotný
Junioři: M.Běhounek,J.Rázek, M.Keller
Chlapci A: M.Chytil,J.Skočdopole,
V.Trojan(na vlastní náklady)
Dívky A: A.Loužecká,M.Matúšová,
J.Ondřejová

 SP obtížnost,

 rychlost

 Chamonix (FRA)

 11.-12.7.2016

27.6.2016 

Kouč: Tomáš Binter

OBTÍŽNOST:

Ženy: L.Slezáková,
G.Vrablíková
Muži: T.Binter, M.Jech, J.Dvořák(na vlastní náklady) 

 

RYCHLOST:

Muži: M.Burian, P.Burian, L.Hroza,J.Kříž

 SP obtížnost,

 rychlost

 Villars (SUI) 

 15.-16.7.2016

 1.7.2016

Kouč: Tomáš Binter

OBTÍŽNOST:

Ženy: A.Pokorná,L.Slezáková,
I.Vejmolová,G.Vrablíková
Muži: T.Binter,M.Jech, J.Dvořák(na vlastní náklady) 

 

RYCHLOST:

Muži: M.Burian,P.Burian, L.Hroza,J.Kříž

 SP obtížnost

 Briançon (FRA)

 22.-23.7.2016

 8.7.2016

Kouč: Tomáš Binter

Ženy: L.Slezáková,
G.Vrablíková
Muži: T.Binter,M.Jech 

 EP mládeže

 bouldering

 L'Argentière (FRA)

 26.-28.7.2016

12.7.2016  Junioři: J.Rázek
Dívky A: J.Ondřejová
 ME mládeže

 bouldering

 Langenfeld (AUT)

 4.-6.8.2016

21.7.2016 

Kouč: Eliška Karešová
Junioři: M.Běhounek,M.Keller, J.Rázek
Juniorky: V.Šimková
Chlapci A: M.Chytil,A.Maršík, J.Skočdopole
Dívky A: A.Loužecká, M.Matúšová,J.Ondřejová,

S.Večeřová
Chlapci B: K.Kotyz, M.Pochman
Dívky B: E.Adamovská, K.Hašková,N.Tužová

 SP

 bouldering

 Mnichov (GER)

 12.-13.8.2016

 29.7.2016

Kouč: K.Matějíčková  

Ženy: K.Bílková, D.Kotrbová,P.Růžičková, E.Vlčková

Muži: R.Kučera,M.Stráník, Š.Stráník

 SP obtížnost

 Imst (AUT)

 19.-20.8.2016

 5.8.2016

Kouč: Tomáš Binter

Ženy: A.Pokorná, L.Slezáková,
G.Vrablíková
Muži: T.Binter, M.Jech,
J.Konečný, J.Zíma, J.Dvořák (na vlastní náklady)

 SP obtížnost,

 rychlost

 Arco (ITA)

 26.-27.8.2016

 18.8.2016

Kouč: Tomáš Binter

OBTÍŽNOST:

Ženy: I.Vejmolová,

G.Vrablíková
Muži:M.Jech,A.Ondra,J.Zíma

RYCHLOST:

Muži: M.Burian(na vlastní náklady), P.Burian, L.Hroza,J.Kříž

 ME mládeže

 obtížnost

 rychlost

 Mitterdorf (AUT)

 2.-4.9.2016

 19.8.2016

Kouč:P.Adamovská, T.Binter

OBTÍŽNOST:

Junioři: Z.Černohous,
J.Dvouletý,M.Keller,P.Kliger
Juniorky: A.Pokorná, V.Scheuerová, V. Šimková
K. Taberyová
Chlapci A: J.Kendík,J.Konečný
J. Skočdopole,V.Trojan
Dívky A: L.Slezáková,
A.Loužecká,S.Večeřová
Chlapci B:
R.Hejdušek,J.Churavý,

A.Musil,Š.Potůček,
Dívky B: E.Adamovská,
T.Kubátová,N.Tužová,
N.Tvrzníková 

RYCHLOST:

Dívky B: H. Křížová

Dívky A: S.Urbanová(na vlastní náklady)

Chlapci A: M.Burian

Juniorky: A.Pokorná (hradí si startovné)

Junioři: P.Krůtil, A.Smiga

 EP mládeže

 rychlost

 Imst (AUT)

 10.-12.9.2016

 27.8.2016

Kouč: R.Smiga

Dívky B: H.Křížová

Dívky A: S.Urbanová(na vlastní náklady)

Chlapci A: M.Burian

Junioři: P.Krůtil, A.Smiga

 MS obtížnost, 

 bouldering,

 rychlost

 Paříž (FRA)

 14.-18.9.2016

 31.8.2016 Kouč: K.Matějíčková, T. Binter  

OBTÍŽNOST:

Ženy: A.Pokorná,L.Slezáková,
V.Šimková(na vlastní náklady), I.Vejmolová, G.Vrablíková
Muži: T.Binter,M.Jech, J.Konečný,A.Ondra,J.Zíma

BOULDERING:

Ženy: K.Bílková, D.Dupalová,D.Kotrbová, P.Růžičková, E.Vlčková;

V.Šimková(náhradnice,na vlastní náklady)

Muži: O.Klapal, R.Kučera, A.Ondra, M.Stráník, Š.Stráník

RYCHLOST:

Ženy: A.Pokorná (hradí si startovné)

Muži: M.Burian(na vlastní náklady,P.Burian, L.Hroza,J.Kříž

 Akademické MS

 Shanghai (CHN)

 12.-16.10.2016

 7.9.2016
dodání podkladů vč. potvrzení školy

OBTÍŽNOST: M.Jech, T.Binter

BOULDERING: D.Kotrbová, P.Růžičková
RYCHLOST: J.Kříž

 SP rychlost

 Wujiang (CHN)

 18.-19.10.2016

 4.10.2016

Muži: L.Hroza,J.Kříž

 SP obtížnost,

 rychlost

 Xiamen (CHN)

 22.-23.10.2016

 8.10.2016

OBTÍŽNOST:

Muži: M.Jech

RYCHLOST:

Muži: L.Hroza,J.Kříž

 MS mládeže

 obtížnost,

 rychlost,

 bouldering

 Guangzhou (CHN)

 7.-13.11.2016

 28.9.2016

Kouč: E.Karešová

Nominovaní závodníci:

OBTÍŽNOST:

B: E. Adamovská

A: L. Slezáková, J.Konečný

Na vlastní náklady:

OBTÍŽNOST:

Junioři: Z.Černohous,M.Keller
Juniorky: V.Scheuerová
Chlapci A: V.Trojan
Dívky B: T.Kubátová, E. Adamovská

RYCHLOST:

Chlapci A: M.Burian

Junioři: P.Krůtil

BOULDERING:

Junioři: M.Keller

Junuiorky: I. Scheuerová
Chlapci A: V.Trojan, J. Konečný

Dívky B: E. Adamovská

Dívky A: L. Slezáková

 SP obtížnost

 Kranj (SLO)

 26.-27.11.2016

 12.11.2016

Kouč: Tomáš Binter

Ženy: A. Pokorná,L.Slezáková,
I. Vejmolová, G. Vrablíková
Muži: T. Binter,M. Jech, J. Dvořák(na vlastní náklady)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přehled mezinárodních závodů s účastí reprezentačních týmů ČHS v roce 2015