Facebook Instagram

Český horolezecký svaz

Členství v ČHS

Český horolezecký svaz

 

BAVÍ TĚ SKÁLY, HORY, LEZENÍ? STAŇ SE SOUČÁSTÍ ČHS!


Členem ČHS může být každý, ať už fyzická osoba či spolek zaměřený na lezení, horolezectví, skialpinismus či jiné lezecké disciplíny. 

 

Membership - information for forigners

FYZICKÁ OSOBA


každý může být individuálním členem "A", či se přidružit k horolezeckému oddílu, kterých jsou stovky po celé ČR a stát se tak oddílovým členem "A".

 

 

E-shop

 


HOROLEZECKÝ SPOLEK 


Všichni členové spolků, které byly přijaty do ČHS, se automaticky stávají členy ČHS. Ti z nich, kteří mají členský průkaz ČHS, jsou členy "B", ostatní jsou pouze evidovanými členy, tedy "E". 

 

Členství typu "A" a "B" je stejné, se stejnými právy a výhodami. Dokladem o členství je členský průkaz, který je platný vždy od 1. ledna do 31. ledna následujícího roku. 

 

 

 

VÁHÁTE, ZDA SE STÁT NAŠÍM ČLENEM? 

 klikněte zde 

 

 

 

REGISTRACE DO ČHS


Pro registraci do ČHS, objednání průkazu, zakoupení balíčku ČHS Trio či pojištění slouží náš E-SHOP zde na webu a modul Předseda, určený pro oddíly. Vyřízení je možné i na sekretariátu, v úředních hodinách.

 

 

DALŠÍ INFORMACE


Členství ČHS můžete zakoupit také v rámci balíčku Trio, kde je kombinováno s jedinečným cestovním pojištěním Uniqa pokrývajícím veškeré outdoorové aktivity včetně většiny adrenalinových sportů a členství ve Slovinském horolezeckém svazu, díky němuž získáte výrazné slevy na stovkách alpských chat.

 

Automatickou součástí členství v případě členů starších 18 let (podle ročníku narození) je pojištění odpovědnosti za újmu na zdraví, životě a majetku. Pojištění se vztahuje na členy s platným členským průkazem. 

 

Podrobné informace týkající se členství a členských průkazů najdete na těchto stránkách: 

Kontakt na sekretariát v případě dotazů

Ivana Trávníková: 734 837 300, 273 136 385, ivana.travnikova@horosvaz.cz

Pro telefonickou komunikaci využívejte, je-li to možné, úřední hodiny:

úterý 9.00 - 11.00 13.00 - 18.00 hod.

 

 


Členství v ČHS upravují:
Stanovy ČHS 29.5.2021

Směrnice o členství v ČHS.

 

 

 

 

Instagram

Instagram Horosvaz