Facebook

Český horolezecký svaz

Vyhlášení grantů ČHS na podporu mládeže a na horolezecké publikace

Vyhlášení grantů ČHS na podporu mládeže a na horolezecké publikace
27. 02. 2015 | Rubrika: O ČHS, Síť mládežnických klubů

ČHS vyhlašuje granty na podporu mládeže a na podporu horolezeckých publikací v roce 2015.

 

  • Granty na podporu mládeže jsou určeny na náborové akce, na výcvikové akce a na podporu dlouhodobé práce s mládeží. Zde jsou podrobné podmínky (dokument Adobe PDF)podrobné podmínky.
  • Granty na podporu publikací s horolezeckou tématikou jsou určeny na vydání horolezeckých publikací, které mají význam pro širší lezeckou veřejnost. Zde jsou podrobné podmínky.

O granty mohou žádat oddíly i členové ČHS, v případě grantů na publikace výjimečně i osoby, které nejsou členy ČHS, za předpokladu, že se jedná o publikaci, která má pro ČHS nebo pro horolezectví velký význam. 

 

Akce se musí uskutečnit (publikace musí být vydána) v průběhu roku 2015, žádost lze podat i na akce, které se uskutečnily před vyhlášením a vyhodnocením grantů.

S vybranými žadateli bude uzavřena smlouva, peníze budou vždy poskytnuty až po ukončení a vyúčtování akce. K vyúčtování je nutno použít tento formulář.

 

Žádost o grant je nutno podat na formuláři a zaslat na adresu info@horosvaz.cz; do předmětu zprávy uveďte Grant na mládež, resp. Grant na publikaci. Žádosti přijímáme do 20. března 2015, vyhodnocení žádostí proběhne do 30. března. Zde je jsou formuláře žádostí:

    Informace o grantech i potřebné formuláře naleznete také na stránce Granty ČHS. Pokud budete mít nějaké dotazy, obraťte se na sekretariát ČHS.

 

B. Valentová, sekretariát ČHS