Zboží, slevy na chatách a další služby pro členy

PRODUKTY

Pro členy ČHS je připravena nabídka produktů které lze zakoupit prostřednictvím emailu nebo osobně na sekretariátu ČHS v době úředních hodin, kdy lze zboží také osobně vyzvednout. Mimopražským členům zasíláme zboží poštou.

Kontakt: Ivana Trávníková

l3zkZ-4Vh7a-Zf5fW5GBRfda6hIkQOQ%-kBC.Zp4Ys

SLEVY NA CHATÁCH

Pro členy ČHS platí slevy na všech chatách slovenského horolezeckého spolku James a dalších spřátelených chatách v Tatrách. Dále ve všech horských ubytovnách slovinského svazu Planinska zveza Slovenij, kterých je na území Slovinska více než 150. A také v několika ubytovacích zařízení v České republice.

Členové ČHS mají možnost využít chaty, které jsou ve vlastnictví řady horolezeckých oddílů ČHS. Seznam chat, které jsou díky vstřícnosti oddílů k dispozici neleznete zde.

Slevy - ostatní

• Hanibal horolezecká aréna v Liberci - sleva pro členy ČHS 50 %. Informace, rezervace apod.http://www.horolezeckaarena.cz/.
  • Slevy v sítích obchodů - HUDY sport, Rock Point, Keen.

Mapis - sleva pro členy ČHS 12%, a to na prodejně i při objednávce přes e-shop (je třeba se registrovat a uvést č. průkazu).

• Mountainshop Poniklá - slevu ve výši 20 % na všechny výrobky Singing Rock. Sleva se vzahuje pouze na nákup v kamenné prodejně v Poniklé.