Výběrové řízení - IT koordinátor a analytik

Český horolezecký svaz vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa IT koordinátora a analytika | IT koordinátorky a analytičku.
Úkolem nového kolegy / kolegyně bude podpora sekretariátu a jednotlivých sekcí ČHS při správě stávajících systémů, databází a aplikací a zároveň koncepční práce zaměřená na vývoj nové IT infrastruktury, potřebné pro podporu pokračující profesionalizace Českého horolezeckého svazu.
Nabízíme práci na zajímavých projektech s viditelným pozitivním dopadem na sportovní odvětví, které v současnosti zažívá prudký nárůst zájmu široké veřejnosti. Jedná se o odpovědnou práci v přátelském prostředí, s odměnou odpovídající neziskovému sektoru. Forma spolupráce je na dohodě, samozřejmostí je flexibilní pracovní doba a možnost částečné práce z domova.
Očekáváme zkušenosti s projektovým řízením v IT (znalost programování není nutná) a především systematické, analytické a logické myšlení. Sháníme samostatně pracujícího odborníka, odpovědného za výstupy své práce. Vítáme znalost sportovního prostředí a orientaci v lezeckém světě.
Podrobnosti najdete v níže uvedeném inzerátu:
Pokud Vás nabízené místo zaujalo, pošlete svůj životopis a motivační dopis nejpozději do 27. dubna 2025 na email 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys a do předmětu zprávy napište "Výběrové řízení IT". Na stejný email můžete adresovat případné dotazy týkající se nabízeného místa.
Těšíme se na Vaše nabídky!
Tomáš Fridrich, ČHS