Sbírka na podporu rehabilitace M. Holanové

22. 08. 2014 | Rubrika: O ČHS

Horolezecký oddíl ČHS v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá sbírku na podporu rehabilitace své členky, Michaely Holanové. Níže zveřejňujeme jejich prosbu o pomoc a doufáme, že bude vyslyšena a pomůže Michaele k návratu do běžného života.

B. Valentová, sekretariát ČHS

Vážení přátelé,

je tomu již přes dva roky, co se Michaela velmi vážně poranila pádem ze skály. Po překonání nejtěžších chvil nastoupila cestu náročné a zdlouhavé rehabilitace. Michaela za podpory rodiny dělá velké pokroky.

Pořádáme proto sbírku a tímto Vás žádáme o pomoc, aby Michaela mohla pokračovat v návratu zpět do běžného života a získala tak svobodu a mohla žít bez invalidního vozíku.
Finanční prostředky získané touto sbírkou budou použity na speciální rehabilitaci a na náklady spojené s tím.

Dobrovolné příspěvky můžete zasílat na účet 209083791/0600  vs 2852012  nebo do rukou předsedy oddílu pana Štěpána Laurina.

Již v brzké době  budete moci  celý příběh Michaely a využití finančních prostředků sbírky shlédnout na stránkách www.chransvujzivot.cz, které připravujeme.

kontakty:   Štěpán Laurin
    email.:   laurinstepan@seznam.cz
        tel.:   +420 725 708 750

informace o stavu Michaely a podrobnostech o rehabilitacích