Mezinárodní horolezecký filmový festival 2014

21. 08. 2014 | Rubrika: O ČHS

Za týden začíná již 31. ročník Mezinárodního horolezeckého festivalu v Teplicích nad  Metují. Na programu jsou jako obvykle nejen filmy, ale také vystoupení významných horolezců - hostů festivalu, koncerty, soutěže, výstavy fotografií apod. Již tradiční součástí festivalu je i závod patřící do seriálu závodů ČHS - 4. kolo Rock Point Českého poháru v boulderingu. Komentovaný záznam z tohoto závodu budete moci shlédnout na ČT4.

Mezinárodní horolezecký filmový festival bude i letos místem, kde budou vyhlášeny výsledky Výstupů roku 2014, ve kterých ČHS oceňuje nejlepší horolezecké, lezecké a skialpinistické výkony svých členů uskutečněné v období od 1.8. 2013 do 31.7. 2014. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v neděli 31.8. od 14 hod. v sále kina, jako součást závěrečné části programu festivalu.

Výstupy roku - předchozí ročníky

Členové ČHS si mohou zakoupit permanentku na celý program festivalu se slevou. Program a další informace naleznete na webu festivalu.

Plakát festivalu

Pokud se Teplic nad Metují chystáte (v době festivalu nebo i jindy), můžete využít ubytování v penzionu U karabiny, kde je členům Českého horolezeckého svazu poskytována sleva 10% na ubytování se snídaní.

B. Valentová, sekretariát ČHS