Granty ČHS na podporu tradičních horolezeckých akcí v roce 2014

02. 01. 2014 | Rubrika: O ČHS

Český horolezecký svaz vyhlašuje granty na podporu tradičních horolezeckých akcí, které se budou konat v roce 2014.

Granty jsou určeny na akce, které pořádají oddíly nebo členové ČHS pro širokou lezeckou veřejnost, popř. i pro další osoby, nikoli jen pro členy oddílu. Může se jednat o různé závody (nejen horolezecké, ale např. i na běžkách), horobály, horolezecká setkání apod. Podmínkou je, že akce má nejméně patnáctiletou tradici. O granty  mohou žádat oddíly ČHS, sdružení oddílů ČHS a nebo členové ČHS starší osmnácti let.

Žádost o poskytnutí grantu na podporu tradiční horolezecké akce lze podat do pondělí 20.1. 2014, a to v elektronické podobě na e-mail sekretariátu info@horosvaz.cz. Do předmětu zprávy uveďte Grant tradiční akce. Žádosti budou vyhodnoceny do pátku 24.1. 2014 a všichni žadatelé budou o výsledku informováni.

V roce 2014 budou vyhlášeny také další granty - na podporu mládeže, na údržbu skal a nově také granty na podporu publikací s horolezeckou tématikou. Granty budou vyhlášeny nejpozději v únoru, informace budou poskytnuty prostřednictvím webu ČHS a zaslány předsedům všech oddílů.

Podrobné podmínky a formuláře týkající se jednotlivých grantů naleznete v rubrice Granty ČHS.

B. Valentová, tajemnice