Facebook

Český horolezecký svaz

Kalendář závodů ČR 2021

V kalendáři závodů jsou uvedeny závody ČR, jejichž organizátorem je ČHS.

V kalendáři také najdete informace o akademických mistrovstvích. 

  bouldering obtížnost rychlost
pohár ranking pohár ranking ranking
muži 25. 9. 2021 25. 9 2021 24. 10. 2021 24. 10. 2021 17. 10. 2021
ženy 25. 9 2021 25. 9 2021 24. 10. 2021 24. 10. 2021 17. 10. 2021
  bouldering obtížnost
mládež U14 2, liga mládež U14 2. liga
chlapci 25. 9. 2021 26. 9. 2021 18. 9. 2021 24. 10. 2021 27. 11. 2021 20. 11. 2021
dívky 25. 9. 2021 26. 9. 2021 18. 9. 2021 24. 10. 2021 27. 11. 2021 20. 11. 2021

 

           

Aktuální kalendář závodů ČHS 2021

Kalendáře od roku 2010 jsou na stránce Přehled závodů archiv

 

Vysvětlivky - kalendář závodů

Probíhající a budoucí závody

Typ soutěže
Disciplína
Seriál závodů
Termín Místo Závod Propozice Výsledky Disc. Stav
11. 12. 21

Liberec

Závod 3. ligy ČHS

Junior Boulder Liga, 

pro kategorie U6-14

Propozice

Plakát

Přidat b
18. 12. 21

Beroun

Závod 2. ligy ČHS

BEROUNSKÉ VÁNOČNÍ OPEN 2021, 

pro kategorie U8-U14

Oblast Čechy

Propozice

předregistrace

HR: Štefan Reblán

Hlavní stavěč: Petr Resch

Přidat o
15. 1. 22

Pardubice - Jungle

Závod 3. ligy ČHS

JUNGLE pohár boulder

pro kategorie muži a ženy

POZOR, závod byl posunut 15.1.2021 

(aktualizace 6.12.2021)

Přidat b
15. 1. 22

Police nad Metují

Závod 3. ligy ČHS

Pro kategorie muži, ženy, junioři, juniorky

Přidat o

Proběhlé závody

Typ soutěže
Disciplína
Seriál závodů
Termín Místo Závod Propozice Výsledky Disc. Stav
5. 12. 21

Praha Letňany - Jungle

Závod 3. ligy ČHS

Jungle Kids Contest, 

pro kategorie U8-U16

ostatní

Propozice

Plakát

U10 dívky

U10 chlapci

U12 dívky

U12 chlapci

U14 dívky

U14 chlapci

U16 dívky

U16 chlapci

Přidat
o
4. 12. 21

Slaný

Závod 2. ligy ČHS

Vánoční slánská Pohodička,

pro kategorie U8-U14

 - ZÁVOD JE ZRUŠEN z epidemiologických důvodů

Oblast Čechy, Oblast Morava a Slezsko

Přidat b
4. 12. 21

Sezimovo Ústí

Závod 3. ligy ČHS

Jihočeský boulderingový pohár,

pro kategorie U8 až U16+

 - ZÁVOD ZRUŠEN z epidemiologických důvodů

Plakát

Přidat b
28. 11. 21

Písek

Závod 3. ligy ČHS

Písecký Pavouk,

pro kategorie U8-14, mládež B,A,J 

Oblast Čechy

Předregistrace

Propozice

Plakát

dívky a chlapci

Přidat
o
27. 11. 21

Jeseník

4. kolo ČP U14

ČP U14

Propozice

předregistrace

HR: Hana Kroupová (aspirant Jana Petřeková)

TD: Kateřina Čechová Růžičková

Hlavní stavěč: Denis Pail

chlapci

dívky

Přidat
o
27. 11. 21

Choceň

Závod 3. ligy ČHS

Orlický Monkey Cup,

pro kategorie U8, 10, 12, 14 a B, A, J

ZÁVOD je ZRUŠEN z epidemiologických důvodů

ostatní

Propozice

Plakát

Přidat k
27. 11. 21

Boulder bar Praha - Holešovice

Závod 3. ligy ČHS

Bambini Contest, 

pro kategorie U8-U14

ostatní

Propozice

Plakát

U8 dívky

U8 chlapci

U10 dívky

U10 chlapci

U12 dívky

U12 chlapci

U14 dívky

U14 chlapci

U16 chlapci

Přidat
b
27. 11. 21

Brno - SPORT life - BVV

Závod 2. ligy ČHS

LA SPORTIVA SPORT life bouldercontest,

open závod dospělých

 - ZÁVOD je ZRUŠEN z epidemiologických důvodů

Přidat b
27. 11. 21

Písek

Závod 3. ligy ČHS

LezeTop Cup

kategorie dospělí

Předregistrace

Propozice

Plakát

muži a ženy

Přidat
o
26. 11. 21

Brno - SPORT life - BVV

Závod 2. ligy ČHS

LA SPORTIVA SPORT life bouldercontest JUNIOR, 

 - ZÁVOD je ZRUŠEN z epidemiologických důvodů

Přidat b
20. 11. 21

Choceň

Závod 2. ligy ČHS

Lezecké závody v Chocni,

pro kategorie U10,12,14 a B (bude upřesněno v porpozicích)

Oblast Čechy, Oblast Morava a Slezsko

Propozice

Plakát

předregistrace

HR: Lukáš Lustyk

Hlavní stavěč: Jakub Valčík

chlapci

dívky

Přidat
o
14. 11. 21

Slaný

Závod 3. ligy ČHS

Slánská Pohodička open, 

pro kategorie U8-U14

POZOR: termín závodu byl změněn na 14.11.

    (původní termín byl 6.11.)

Propozice a předregistrace

Plakát

HR: Štefan Reblán

Hlavní stavěč: Šimon Průcha

dívky a chlapci

Přidat
b
13. 11. 21

Pardubice - Jungle

Závod 3. ligy ČHS

JUNGLE pohár boulder

pro kategorie U8-U16

Propozice

Plakát

Přidat b
13. 11. 21

Praha Ruzyně

Závod 3. ligy ČHS

Ruzyňská liga - Trojkombinace (obtížnost, rychlost, bouldering),

pro kategorie U8-U14

Propozice

Předregistrace

Plakát

HR: Lucie Motalová

Hlavní stavěč: Václav Malina, Jiří Vojta

dívky a chlapci

Přidat
k
13. 11. 21

Písek

Závod 3. ligy ČHS

BOULDER CUP 2021,

pro kategorie U8-14, mládež B,A,J a dospělí

Oblast Čechy

Plakát

Propozice

dívky a chlapci

Přidat
b
11. 11. 21

Zlín - Vertikon

Akademické Mistrovství ČR

Propozice

předregistrace

Plakát

muži

ženy

Přidat
o
6. 11. 21

Liberec

Závod 3. ligy

Junior Boulder Liga,

pro kategoie U6-14

registrace

Propozice

567

Výsledky Junior Boulder Liga 6.11.2021

Přidat
b
2. 11. 21

Brno - HUDY

Závod 3. ligy ČHS

Brněnský mezioddílový přebor - obtížnost,

pro kategorie U10-U14

Propozice

HR: Kateřina Růžičková - Čechová

Všechny kategorie

Přidat
o
23. 10. 2124. 10. 21

Brno - HUDY

Mezinárodní Mistrovství ČR dospělých a Mistrovství ČR mládeže

ČP dospělí, ČP mládež

propozice

předregistrace (kategorie dospělí, A, J)

předregistrace (kategorie B)

HR: Hana Kroupová

TD: Lumír Návrat

Hlavní stavěč: Denis Pail

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
o
17. 10. 21

Brno - HUDY

Mezinárodní Mistrovství ČR dospělých a Mistrovství ČR mládeže

ČP dospělí, ČP mládež

Propozice

Předregistrace - Preregistration (category: B, U10-U14)

Předregistrace - Preregistration (category: male, female, A, J)

Proposition - English

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
r
17. 10. 21

Opava

Závod 3. ligy ČHS

Moravskoslezský Gekon - Opava, 

pro kategorie U8-U14 a B

propozice

předregistrace

HR: Adéla Zapletalová

Hlavní stavěč: Martin Horňák

chlapci

dívky

Přidat
o
17. 10. 21

Brno

MČR U14 v lezení na rychlost

ČP U14

HR: Kateřina Růžičková

TD: Michaela Palová

chlapci

dívky

Přidat
r
16. 10. 21

Brno - HUDY

Mistrovství ČR a 3. kolo ČP U14

ČP U14

propozice

předregistrace

chlapci

dívky

Přidat
o
16. 10. 21

Kuřim

Závod 3. ligy ČHS

CT Cup Kuřim - 

ZÁVOD ZRUŠEN z technických důvodů

ostatní

Přidat o
13. 10. 21

Brno - HUDY

Závod 3. ligy ČHS

Brněnský mezioddílový přebor - rychlost, 

pro kategorie U10-U14

POZOR: termín závodu změněn na 13.10.

Propozice

HR: Kateřina Růžičková - Čechová

dívky a chlapci

Přidat
r
2. 10. 21

Beroun

Závod 3. ligy ČHS

Berounský kotlík

ostatní

propozice

předregistrace

chlapci

dívky

Přidat
b
2. 10. 21

Brno - HUDY

Závod 2. ligy ČHS

HUDY dětské závody 2021 "Olympijský formát",

pro kategorie U10, 12 a 14

propozice

odkaz na web

HR: Jiří Čermák

Hlavní stavěč: Silvie Rajfová

dívky

chlapci

Přidat
k
26. 9. 21

Slaný

Mistrovství ČR a 4. kolo ČP U14

ČP U14

propozice

plakát

předregistrace

HR: Čermák Jiří

TD: Zapletalová Adéla

Hlavní stavěč: Šolc Jan

chlapci

dívky

Přidat
b
24. 9. 2125. 9. 21

Slaný

Mezinárodní Mistrovství ČR dospělých a Mistrovství ČR mládeže

ČP dospělí, ČP mládež

propozice

plakát

předregistrace (kategorie dospělí, A, J)

předregistrace (kategorie B)

HR: Čermák Jiří

TD: Zapletalová Adéla

Hlavní stavěč: Šolc Jan

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
b
18. 9. 21

Plzeň

Závod 2. ligy ČHS

Los Ninos Boulder V16

Oblast Čechy, Oblast Morava a Slezsko

propozice

plakát

HR: Michal Kalvas

Hlavní stavěč: Michal Kalvas

chlapci

dívky

Přidat
b
18. 9. 2119. 9. 21

Praha

Závod 3. ligy ČHS

Satalice Climbing Contest, 

pro kategorie U8-U14

ostatní

Přidat k
12. 9. 21

Ostrava

Závod 2. ligy ČHS

CT Cup Ostrava

Školní boulder pohár, Oblast Čechy, Oblast Morava a Slezsko

propozice

předregistrace

HR: Šteflová Veronika

Hlavní stavěč: Chytil Martin

chlapci

dívky

Přidat
o
11. 9. 21

Olomouc - Flash Wall

2. kolo Českého poháru U14

Termín závodu je ( z 15.5.) přesunut na 11.9.

ČP U14

propozice

předregistrace

HR: Palová Michaela

TD: Zapletalová Adéla

Hlavní stavěč: Jech Martin

chlapci

dívky

Přidat
o
10. 9. 21

Boulder centrum VUT, Brno

AKADEMICKÉHO MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2021

Registrace viz: 

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/255461026354498

Webové stránky: www.cesa.vutbr.cz

propozice

výsledky

HR: Jiří Čermák

Hlavní stavěč: David Kozel, Radovan Souček

Přidat b
5. 9. 21

Jeseník

Závod 2. ligy ČHS - Jesenický opičák

Oblast Čechy, Oblast Morava a Slezsko

propozice

předregistrace

HR: Adéla Zapletalová

Hlavní stavěč: Jan Šolc

chlapci

dívky

Přidat
b
27. 8. 21

Teplice nad Metují

2. kolo ČP U14

ČP U14

předregistrace

propozice kat. U14, B

plakát

HR: Jiří Čermák

TD: Adéla Zapletalová

Hlavní stavěč: Jan Šolc

chlapci

dívky

Přidat
b
27. 8. 2128. 8. 21

Teplice nad Metují

3. kolo ČP

kategorie B proběhne 27. srpna, kategorie A,J a dospělí 28. srpna

ČP dospělí, ČP mládež

předregistrace (kategorie dospělí, A, J)

předregistrace (kategorie B)

propozice dospělí, J, A

propozice kat.B

plakát

HR: Jiří Čermák

TD: Adéla Zapletalová

Hlavní stavěč: Jan Šolc

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
b
24. 6. 21

Zlín - Vertikon - venkovní boulderingová stěna

Závod 3. ligy ČHS

10. ročník závodu Lezeckého klubu Vertikon Zlín

ostatní

propozice

předregistrace

výsledky U8-U16+

HR: Markéta Sedláčková

Hlavní stavěč: Lubomír Polišenský

Přidat b
19. 6. 21

Praha Letňany - Jungle

1. kolo Českého poháru U14

ČP U14

propozice

předregistrace

HR: Kateřina Růžičková - Čechová

TD: Štefan Reblán

Hlavní stavěč: Viktor Pařízek, Vilém Chejn

chlapci

dívky

Přidat
o
12. 6. 21

Vertikon Zlín

1. kolo Českého poháru U14

ČP U14

propozice

předregistrace

HR: Kateřina Růžičková Čechová

TD: Veronika Šteflová

Hlavní stavěč: Vilém Chejn

chlapci

dívky

Přidat
b
5. 6. 21

Komec Brno

Závod 2. ligy ČHS

CT cup - 1. Kolo Brno Komec

Oblast Čechy, Oblast Morava a Slezsko

propozice - PŘEDREGISTRACE najdete v propozicích

plakát

HR: Veronika Šteflová

Hlavní stavěč: Martin Chytil

chlapci

dívky

Přidat
o
29. 5. 21

Brno- HUDY

2. kolo Českého poháru - 2. nominační

POZOR změna: mění se místo konání na HUDY Brno

ČP dospělí, ČP mládež

předregistrace (kategorie dospělí, A, J)

předregistrace (kategorie B)

propozice

HR: Jiří Čermák, aspirant Jana Petřeková

TD: Lumír Návrat

Hlavní stavěč: Jan Šolc, Michal Kalvas, aspirant Vojta Trojan

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
o
11. 4. 21

Závod byl zrušen

2. kolo Českého poháru U14

POZOR ZMĚNA: Závod byl zrušen, důvodem je epidemiologická situace.

Přidat b
10. 4. 21

Praha Letňany - Jungle

2. kolo Českého poháru - 2. nominační

ČP dospělí, ČP mládež

propozice

předregistrace (kategorie dospělí, A, J)

předregistrace (kategorie B)

Výjimka MZ

Potvrzení o účasti

HR: Adéla Zapletalová

TD: Hana Kroupová

Hlavní stavěč: Michal Kalvas, Vilém Chejn

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
b
27. 3. 21

Zlín - Vertikon

1. kolo Českého poháru - 1. nominační

ČP dospělí, ČP mládež

propozice

předregistrace (kategorie dospělí, A, J)

předregistrace (kategorie B)

výjimka MZ

Potvrzení o účasti

HR: Veronika Šteflová

TD: Hana Kroupová

Hlavní stavěč: Denis Pail

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
o
13. 3. 21

Praha Letňany - Jungle

1. kolo Českého poháru - 1. nominační

 

Pro závod byla Ministerstvem zdravotnictví udělena výjimka ze zákazu pořádání hromadných akcí a to na základě závazných opatření.

Podrobnější informace najdete v článku.

 

 

ČP dospělí, ČP mládež

propozice

předregistrace (kategorie dospělí, A, J)

předregistrace (kategorie B)

výjimka MZ

Potvrzení o účasti

HR: Reblán Štefan

TD: Návrat Lumír

Hlavní stavěč: Chejn Vilém

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
b
6. 3. 21

Brno - HUDY

Nominační závod na rychlost

 

POZOR ZMĚNA: součásti nebude závod U14 na rychlost.

 

Pro závod byla Ministerstvem zdravotnictví udělena výjimka ze zákazu pořádání hromadných akcí a to na základě závazných opatření.

Účastníci obdrží informační email.

propozice

plakát

předregistrace (kategorie dospělí, A, J)

předregistrace (kategorie B)

výjimka MZ

HR: Čermák Jiří

TD: Zapletalová Adéla

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
r
Zavřít ×

Přidání výsledku

Závod —
název kategorie, které se výsledky týkají, např. muži