Facebook

Český horolezecký svaz

Kalendář závodů ČR 2021

V kalendáři závodů jsou uvedeny závody ČR, jejichž organizátorem je ČHS.

V kalendáři také najdete informace o akademických mistrovstvích. 

  bouldering obtížnost rychlost
pohár ranking pohár ranking ranking
muži 28. 8. 2021 28. 8 2021 29. 5. 2021 29. 5. 2021  
ženy 28. 8 2021 28. 8 2021 29. 5. 2021 29. 5. 2021  
  bouldering obtížnost
mládež U14 2, liga mládež U14 2. liga
chlapci 28. 8. 2021 27. 8. 2021   29. 5. 2021 11. 9. 2021 12. 9. 2021
dívky 28. 8. 2021 27. 8. 2021   29. 5. 2021 11. 9. 2021 12. 9. 2021

 

           

Aktuální kalendář závodů ČHS 2021

Kalendáře od roku 2010 jsou na stránce Přehled závodů archiv

 

Vysvětlivky - kalendář závodů

Probíhající a budoucí závody

Typ soutěže
Disciplína
Seriál závodů
Termín Místo Závod Propozice Výsledky Disc. Stav
18. 9. 21

Plzeň

Závod 2. ligy ČHS

Los Ninos Boulder V16

,

propozice

plakát

HR: Michal Kalvas

Hlavní stavěč: Michal Kalvas

Přidat o
24. 9. 2125. 9. 21

Slaný

Mezinárodní Mistrovství ČR dospělých a Mistrovství ČR mládeže

,

propozice

plakát

předregistrace (kategorie dospělí, A, J)

předregistrace (kategorie B)

HR: Čermák Jiří

TD: Návrat Lumír

Hlavní stavěč: Šolc Jan

Přidat b
26. 9. 21

Slaný

Mistrovství ČR a 4. kolo ČP U14

propozice

plakát

předregistrace

HR: Čermák Jiří

TD: Návrat Lumír

Hlavní stavěč: Šolc Jan

Přidat b
2. 10. 21

Beroun

Závod 3. ligy ČHS

Berounský kotlík

propozice

Přidat b
2. 10. 21

Brno - HUDY

Závod 2. ligy ČHS

HUDY dětské závody 2021 "Olympijský formát",

pro kategorie U10, 12 a 14

propozice

odkaz na web

HR: Jiří Čermák

Hlavní stavěč: Silvie Rajfová

Přidat
16. 10. 21

Brno - HUDY

Mistrovství ČR a 3. kolo ČP U14

Přidat o
16. 10. 21

Kuřim

Závod 3. ligy ČHS

CT Cup Kuřim - 

ZÁVOD ZRUŠEN z technických důvodů

Přidat o
17. 10. 21

Opava

Závod 3. ligy ČHS

Moravskoslezský Gekon - Opava, 

pro kategorie U8-U14 a B

Přidat o
20. 10. 21

Brno

Závod 3. ligy ČHS

Brněnský mezioddílový přebor - rychlost, 

pro kategorie U8-U14

Přidat r
23. 10. 2124. 10. 21

Brno - HUDY

Mezinárodní Mistrovství ČR dospělých a Mistrovství ČR mládeže

,

Přidat o
6. 11. 21

Slaný

Závod 3. ligy ČHS

Slánská Pohodička open, 

pro kategorie U8-U14

Přidat b
11. 11. 21

Zlín - Vertikon

Akademické Mistrovství ČR

Přidat o
20. 11. 21

Brno - HUDY

Mezinárodní Mistrovství ČR dospělých a Mistrovství ČR mládeže a U14

, ,

Přidat r
20. 11. 21

Choceň

Závod 2. ligy ČHS

Lezecké závody v Chocni,

pro kategorie U10,12,14 a B (bude upřesněno v porpozicích)

,

Přidat o
27. 11. 21

Jeseník

4. kolo ČP U14

Přidat o
27. 11. 21

Choceň

Závod 3. ligy ČHS

Orlický Monkey Cup,

pro kategorie U8, 10, 12, 14 a B, A, J

Přidat
27. 11. 21

Praha Letňany - Jungle

Závod 3. ligy ČHS

Bambini Contest, 

pro kategorie U8-U14

Přidat b
4. 12. 21

Slaný

Závod 2. ligy ČHS

Vánoční slánská Pohodička,

pro kategorie U8-U14

,

Přidat b
5. 12. 21

Praha Letňany - Jungle

Závod 3. ligy ČHS

Jungle Kids Contest, 

pro kategorie U8-U14

Přidat o
18. 12. 2119. 9. 21

Praha

Závod 3. ligy ČHS

Satalice Climbing Contest, 

pro kategorie U8-U14

Přidat

Proběhlé závody

Typ soutěže
Disciplína
Seriál závodů
Termín Místo Závod Propozice Výsledky Disc. Stav
12. 9. 21

Ostrava

Závod 2. ligy ČHS

CT Cup Ostrava

, ,

propozice

předregistrace

HR: Šteflová Veronika

Hlavní stavěč: Chytil Martin

chlapci

dívky

Přidat
o
11. 9. 21

Olomouc - Flash Wall

2. kolo Českého poháru U14

Termín závodu je ( z 15.5.) přesunut na 11.9.

propozice

předregistrace

HR: Palová Michaela

TD: Zapletalová Adéla

Hlavní stavěč: Jech Martin

chlapci

dívky

Přidat
o
10. 9. 21

Boulder centrum VUT, Brno

AKADEMICKÉHO MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2021

Registrace viz: 

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/255461026354498

Webové stránky: www.cesa.vutbr.cz

propozice

HR: Jiří Čermák

Hlavní stavěč: David Kozel, Radovan Souček

Přidat b
5. 9. 21

Jeseník

Závod 2. ligy ČHS - Jesenický opičák

,

propozice

předregistrace

HR: Adéla Zapletalová

Hlavní stavěč: Jan Šolc

chlapci

dívky

Přidat
b
27. 8. 21

Teplice nad Metují

2. kolo ČP U14

předregistrace

propozice kat. U14, B

plakát

HR: Jiří Čermák

TD: Adéla Zapletalová

Hlavní stavěč: Jan Šolc

chlapci

dívky

Přidat
b
27. 8. 2128. 8. 21

Teplice nad Metují

3. kolo ČP

kategorie B proběhne 27. srpna, kategorie A,J a dospělí 28. srpna

,

předregistrace (kategorie dospělí, A, J)

předregistrace (kategorie B)

propozice dospělí, J, A

propozice kat.B

plakát

HR: Jiří Čermák

TD: Adéla Zapletalová

Hlavní stavěč: Jan Šolc

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
b
24. 6. 21

Zlín - Vertikon - venkovní boulderingová stěna

Závod 3. ligy ČHS

10. ročník závodu Lezeckého klubu Vertikon Zlín

propozice

předregistrace

výsledky U8-U16+

HR: Markéta Sedláčková

Hlavní stavěč: Lubomír Polišenský

Přidat b
19. 6. 21

Praha Letňany - Jungle

1. kolo Českého poháru U14

propozice

předregistrace

HR: Kateřina Růžičková - Čechová

TD: Štefan Reblán

Hlavní stavěč: Viktor Pařízek, Vilém Chejn

chlapci

dívky

Přidat
o
12. 6. 21

Vertikon Zlín

1. kolo Českého poháru U14

propozice

předregistrace

HR: Kateřina Růžičková Čechová

TD: Veronika Šteflová

Hlavní stavěč: Vilém Chejn

chlapci

dívky

Přidat
b
5. 6. 21

Komec Brno

Závod 2. ligy ČHS

CT cup - 1. Kolo Brno Komec

,

propozice - PŘEDREGISTRACE najdete v propozicích

plakát

HR: Veronika Šteflová

Hlavní stavěč: Martin Chytil

chlapci

dívky

Přidat
o
29. 5. 21

Brno- HUDY

2. kolo Českého poháru - 2. nominační

POZOR změna: mění se místo konání na HUDY Brno

,

předregistrace (kategorie dospělí, A, J)

předregistrace (kategorie B)

propozice

HR: Jiří Čermák, aspirant Jana Petřeková

TD: Lumír Návrat

Hlavní stavěč: Jan Šolc, Michal Kalvas, aspirant Vojta Trojan

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
o
11. 4. 21

Závod byl zrušen

2. kolo Českého poháru U14

POZOR ZMĚNA: Závod byl zrušen, důvodem je epidemiologická situace.

Přidat b
10. 4. 21

Praha Letňany - Jungle

2. kolo Českého poháru - 2. nominační

,

propozice

předregistrace (kategorie dospělí, A, J)

předregistrace (kategorie B)

Výjimka MZ

Potvrzení o účasti

HR: Adéla Zapletalová

TD: Hana Kroupová

Hlavní stavěč: Michal Kalvas, Vilém Chejn

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
b
27. 3. 21

Zlín - Vertikon

1. kolo Českého poháru - 1. nominační

,

propozice

předregistrace (kategorie dospělí, A, J)

předregistrace (kategorie B)

výjimka MZ

Potvrzení o účasti

HR: Veronika Šteflová

TD: Hana Kroupová

Hlavní stavěč: Denis Pail

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
o
13. 3. 21

Praha Letňany - Jungle

1. kolo Českého poháru - 1. nominační

 

Pro závod byla Ministerstvem zdravotnictví udělena výjimka ze zákazu pořádání hromadných akcí a to na základě závazných opatření.

Podrobnější informace najdete v článku.

 

 

,

propozice

předregistrace (kategorie dospělí, A, J)

předregistrace (kategorie B)

výjimka MZ

Potvrzení o účasti

HR: Reblán Štefan

TD: Návrat Lumír

Hlavní stavěč: Chejn Vilém

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
b
6. 3. 21

Brno - HUDY

Nominační závod na rychlost

 

POZOR ZMĚNA: součásti nebude závod U14 na rychlost.

 

Pro závod byla Ministerstvem zdravotnictví udělena výjimka ze zákazu pořádání hromadných akcí a to na základě závazných opatření.

Účastníci obdrží informační email.

propozice

plakát

předregistrace (kategorie dospělí, A, J)

předregistrace (kategorie B)

výjimka MZ

HR: Čermák Jiří

TD: Zapletalová Adéla

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
r
Zavřít ×

Přidání výsledku

Závod —
název kategorie, které se výsledky týkají, např. muži
Instagram

Instagram Horosvaz