UDĚLENÍ VÝJIMKY PRO 2. NOMINAČNÍ ZÁVOD V BOULDERINGU 10.4. V JUNGLE PRAHA

31. 03. 2021 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

Od Ministerstva zdravotnictví jsme obdrželi (v pořadí čtvrtou) výjimku ze zákazu pořádání hromadných akcí. Twentokrát pro další nominační závod   2. nominační závod v boulderingu 10. 4. 2021 v tréninkovém centru JUNGLE, v Praze - Letňanech.

2. kolo ČP 2021

Ministerstvo zdravotnictví pro pořádání této významné sportovní akce stanovuje závazné hygienicko-protiepidemické podmínky.

PROSÍME O PEČLIVÉ PROSTUDOVÁNÍ TĚCHTO PODMÍNEK.

Průběh závodu bude podléhat stejným opatřením, která byla vyžadována na předešlých dvou nominačních závodech v letošní sezóně.

Prioritní podmínkou zůstává negativní PCR test ne starší než 48 hodin.

Upozorňujeme, že i již očkované osoby se musí prokazovat PCR testem.

Dále, registrace pro danou kategorii bude otevřena 10 minut před jejím spuštěním. - Závodníci nebudou vpuštěni do prostoru závodní stěny dříve.

V platnosti zůstávají všechna opatření, která byla stanovena pro dosavadní nominační závody. Zde je jejich výčet:

- Všichni účastníci se prokážou negativním potvrzením výsledku PCR  testu  (bude stačit zpráva sms)

- Všichni účastníci s sebou přivezou již vyplněný formulář

Prohlášení o bezinfekčnosti - COVID 19

Před příjezdem na závody většina účastníků bude potřebovat Potvrzení účasti na nominačním závodě. Ke stažení je připravený v Kalendáři závodů ČR 2021.

V případě dalších dotazů, kontaktujte sekretariát ČHS.

Ivana Palasová, ČHS