Průběžné pořadí ze závodů TENDON TU14

05. 11. 2014 | Rubrika: Sportovní lezení

Tak se nám pomalu blíží konec letošní závodní sezony a s ním i vyhlášení celkového pořadí v letošním TENDON TU14. V Přehledu závodu nově visí průběžné pořadí z uplynulých osmi závodů, které se ještě ale určitě může velmi změnit, protože nás čekají poslední dva letošní závody Tendon TU14 - 15.11. závod v Trutnově a 29.11. poslední letošní závod ve Vyškove, kde budou i vyhlášeny celkové výsledky letošních závodů našich nejmladších závodních kategorií.

Celkové výsledky budou počítány ze tří závodů, ve kterých daný závodník získal nejlepší bodové ohodnocení a z bodového výsledku, kterého závodník dosáhl na společném Mistrovství České republiky mládeže. Podrobněji jsou pravidla hodnocení letošního seriálu závodu popsána v dodatku k prováděcím předpisům (zde) v sekci Pravidla závodů.

V každé kategorii bude oceněno nejlepších pět závodníků - náš partner - firma Lanex a.s. - připravila pro závodníky dokonce speciální edici triček speciálně pro toto vyhlášení.

Průběžné výsledky chlapců a dívek jsou v Přehledu závodů.

Za Komisi soutěžního lezení mládeže

Marie Dichtlová

se blíží konec TU a
> že teda visí průbežné pořadí, které se ale samozřejmě bude ještě velmi