Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

Přehled závodů ČR 2014

Přehled závodů ČHS v soutěžním lezení mládeže a dospělých v roce 2014

 

 

V tabulce jsou uvedeny tuzemské závody v soutěžním lezení, jejichž organizátorem je ČHS:

  • MČR, závody Českého poháru a rankingové závody dospělých, organizované ČHS,
  • MČR, závody Českého poháru mládeže a závody mládeže, organizované ČHS.

Další termíny a místa závodů můžete najít v kalendáři akcí , kam se dostanete i přes horní menu, záložka Kalendář.

 

Přehled mezinárodních závodů, pořádaných IFSC, pak naleznete se všemi podrobnými informacemi na webu IFSC.

 Termín  Místo  Závod  Propozice  Výsledky Disciplína 
 18.1.

 Police nad Metují

 Sokolovna

 Novoroční Open

 rankingový závod

 (dospělí)

 plakát

 muži

 ženy

 18.1.  Olomouc

 TENDON U14

 (mládež)

 3 kvalifikace + finále

 propozice 

 chlapci

 dívky

 1.2.

 Praha

 BoulderBar

 Rock Point ČP

 (dospělí) 1. kolo

 1. nominační závod

 propozice

 muži kval

 ženy kval

 muži final

 ženy final

 

 8.2.

 Uherský Brod

 Slovácké Oupn

 rankingový závod

 (dospělí)

 propozice

 plakát

 muži

 ženy

 15.2.

 Praha

 Smíchoff

 ČP (dospělí)

 1. kolo

 1. nominační závod

 propozice

 muži

 ženy 

 16.2.

 Praha

 Lokalblok

 - kvalifikace

 Smíchoff - finále

 ČP (mládež)

 nominační závod

 propozice

 chlapci

 dívky

 16.2.

 Praha

 Smíchoff

 MČR Veteránů  propozice

 Masters

 Legends

 8.3.

 Praha

 Lokalblok

 - kvalifikace

 Palác Akropolis

 - finále

 Rock Point ČP

 (dospělí) 2. kolo

 2. nominační závod

 propozice

 

 plakát

 muži kval

 ženy kval

 muži final

 ženy final

 

 15.3.  Jeseník  TENDON U14

 (mládež)

 3 kvalifikace + finále

 propozice

 chlapci

 dívky

 15.3.  Kladno

 nominační závod

 pro kategorie muži,

 ženy, J, A, B

 ČP (mládež) 1. kolo

 propozice

 plakát

 výsledky

 22.3.

 Lomnice

 nad Popelkou

 ČP (dospělí)

 2. nominační závod

 plakát

 propozice

 muži

 ženy

 29.3.  Svitavy

 TENDON ČP mládeže

 nominační závod

 propozice

 chlapci

 dívky

 29.3.  Svitavy

 ČP (dospělí)

 3. nominační závod

 propozice

 muži

 ženy

 5.4.

 Sobotka  TENDON U14

 (mládež)

 5 - 6 cest

 propozice

 chlapci

 dívky

 26.4.

 Zlín

 Vertikon-

 SingingRock

 TENDON ČP mládeže

 nominační závod

 propozice

 plakát

 zdr. prohlídky

 chlapci

 dívky

 10.5.

 Praha

 Výstaviště

 (Sport Expo)

 Rock Point ČP 

 (dospělí) 3. kolo

 propozice

 muži kval

 ženy kval

 muži final

 ženy final

 

 24.5.  Brno  TENDON U14

 (mládež)

 4 cesty

 propozice

 plakát

 chlapci

 dívky

 25.5.  Brno  TENDON ČP mládeže

 propozice

 plakát

 chlapci

 dívky 

 14.6.  Orlová  TENDON U14

 (mládež)

 3 kvalifikace + finále

 propozice

 chlapci

 dívky

 30.8.

 Teplice

 nad Metují

 MHFF

 Rock Point ČP

 (dospělí) 4. kolo

 propozice

 muži kval

 ženy kval

 muži final

 ženy final

 

 13.9.

 Slaný

 náměstí

 Rock Point MČR

 Rock Point ČP

 (dospělí) 5. kolo

 propozice

 plakát

 videopozvánka

 výsledky

 

 13.9.  Jičín  TENDON U14

 (mládež)

 4 cesty

 propozice

 zdr. prohlídky

 chlapci

 dívky

 21.9.

 Bystřice nad

 Pernštejnem 

 TENDON ČP mládeže

 propozice

 zdr. prohlídky

 chlapci

 dívky 

 27. - 28.9.

 Ústí nad Labem

 HUDY lezecká stěna

 Mistrovství ČR (dospělí)

 ČP (dospělí)

 propozice

 plakát

 muži

 ženy

 4.10.

 Praha

 Big Wall

 Mistrovství ČR (mládež)

 TENDON ČP mládeže

 TENDON U14

 propozice

 plakát

 chlapci

 dívky

 chlapci U14

dívky U14

 5.10.  Kladno

 Mistrovství ČR (mládež)

 ČP (mládež)

 Mistrovství ČR (dospělí)

 předregistrace ml.

 předregistrace dos.

 propozice

 plakát

 chlapci

 dívky

 muži

 ženy

 18.10.  Choceň

 TENDON ČP mládeže

 finále ČP

 předregistrace

 propozice

 plakát

 chlapci

 dívky

 1.11.  Lanškroun  TENDON U14

 (mládež)

 3 kvalifikace + finále

 předregistrace 

 propozice

 chlapci

 dívky

 

 8. -

 9.11.

 

 Brno

 při Sport Life

 Rock Point ČP

 (dospělí) finále

 propozice

 plakát

 výsledky

 

 15.11.  Trutnov  TENDON U14

 (mládež)

 3 kvalifikace + finále

 předregistrace 

 propozice

 chlapci

 dívky

 29.11.  Vyškov  TENDON U14

 (mládež)

 4 - 6 cest

 předregistrace

 propozice

 chlapci

 dívky

Průběžné výsledky tuzemských závodů dospělých v roce 2014

 

 ranking

 obtížnost

 ČP obtížnost

 ranking

 bouldering

 Rock Point ČP

 bouldering

 ranking

 rychlost

ČP rychlost 
 muži   28.9.2014 28.9.2014   9.11.2014 9.11.2014  1.1.2014  
 ženy  28.9.2014 28.9.2014  9.11.2014 9.11.2014  1.1.2014  

Průběžné výsledky tuzemských závodů mládeže v roce 2014

   TENDON ČPM obtížnost  ČPM bouldering  TENDON U14
 chlapci  18.10.2014  16.2.2014  29.11.2014
 dívky  18.10.2014  16.2.2014  29.11.2014

Archiv přehledů závodů z minulých let: