ČHS členství, informace

Informace k Mistrovství světa juniorů 2018

14. 06. 2018 | Rubrika: Soutěžní lezení

Aktualizace 14. 6. 2018

Postupně budeme doplňovat informace o podmínkách zajištění výjezdu do Moskvy.

Pro společné zařízení víza bude třeba do 22. 6. 2018 dodat na svaz ČHS:

- pas,

- 1 pasovou fotografii

- žádost o vízum.

Podrobnější informace rozešleme emailem 19. 6. 2018, zde je odkaz na podmínky k získání víza http://www.vfsglobal.com/russia/czech-republic/humanitarian.html.

Závodníci, kteří se chtějí zúčastnit MSJ na vlastní náklady, musí předem složit na Svazový účet zálohu 10 000 Kč a  a po závodech se podle skutečných nákladů provede vyúčtování doplatku. Pokud se donominují dle nominačních kritérií, bude jim záloha v plné výší vrácena.

Odhadované náklady:

Vízum - 1700Kč,

Zpáteční letenka zhruba 7000 - 8000 Kč (stávající odhad cen letenek).

Cena ubytování bude známa v průběhu příštího týdne, podle finálního počtu účastníků. Předpokládáme kolem 30Euro-noc.

Svaz pro všechny účastníky výjezdu zajistí společné pojištění.

Je však nutno počítat rovněž s dalšími náklady, jako je např. strava, doprava v ČR na letiště a z letiště, doprava v místě konání závodu mimo cesty, které schválí vedoucí výpravy atd.

Délka pobytu je v řešení. Např. pro závodníky pouze na rychlost se zvažuje dřívější návrat s části výpravy, rozhodnutí ale bude dáno až podle počtu účastníků.

Za svaz ČHS Katka Zelenková

IFSC konečně odtajnila místo a termín konání letošního Mistrovství světa juniorů. MSJ se uskuteční v Moskvě v období od 8. do 16. srpna 2018.

V návaznost na to byla upravena nominační pravidla mládeže a pravidlla proplácení, kde byly stanoveny podmínky pro účast na MSJ:

Nominační pravidla - mládež 2018

Proplácení nákladů - mládež 2018

Vzhledem k destinaci bude ČHS organizovat společný výjezd reprezentaceProsíme závodníky, keří se chějí MSJ zúčastnit, ať už v jako nominovaní nebo na vlastní náklady, o dodržení termínů a aktivní přístup. Vzhledem k vízové povinnosti, nutnosti zajistit včas letenky a ubytování v době vrcholu turistické sezóny nebude mnoho prostoru k prodlevám a individuálnímu přístupu.

Podrobné informace o postupu pro zajištění výjezdu budou oznámeny začátkem června.

Marie Dichtlová

za Komisi soutěžního lezení