Finále TENDON U14 proběhlo ve Vyškově

09. 12. 2014 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

AKTUALIZACE - výzva k vyzvednutí pohárů a diplomů

Závodníci, kteří se umístili do 5. místa v celkovém hodnocení TENDON U14 v roce 2014, ale nebyli přítomni na posledním závodě ve Vyškově, mají své poháry a diplomy za celkové umístění včetně drobných věcných cen připravené k vyzvednutí na sekretariátu ČHS.

Jedná se o závodníky:

Magdalena Lotová, Bára Zítková a Jáchym Zítek - U10

Ondřej Mázl a Jakub Kümmel - U12

Nella Tvrzníková a Marek Tropp - U14

Ozvěte se na e-mail radana.plevkova@horosvaz.cz , abychom se domluvili na předání či případném zaslání pohárů ad.

Poslední závod mládeže nejmladších věkových kategorií v lezení na obtížnost TENDON U14, organizovaný ČHS, proběhl v sobotu 29.11.2014 ve Vyškově. Závod pořádal místní HO REBEL Vyškov jako Memoriál Zdeňka Polišenského.

Celkem se ho zúčastnilo 92 soutěžících závodníků, 52 dívek a 40 chlapců. Nejpočetnější byly dívčí kategorie U12 a U10. Kromě výsledků tohoto závodu bojovali účastníci i o body do celkového hodnocení letošní série TENDON U14, jejíž výsledky se zde také vyhlašovaly.

Cesty stavěl Jarda Jordán spolu se členy pořádajícího HO REBEL, lezlo se systémem 4 cest, ze kterých se počítalo průměrné umístění.

Vítězové závodu:

U10 - Hana Šikulová a Šimon Cibulka

U12 - Eliška Bulenová a Marek Jeliga

U14 - Eliška Adamovská a Kevin Výrostko

Celkovými vítězi série TENDON U14 pro rok 2014 se stali:

U10 - Hana Šikulová a Adam Adamovský

U12 - Eliška Bulenová a Marek Jeliga

U14 - Eliška Adamovská a Radim Hejdušek

Zprávu ze závodu s podrobnějšími výsledky si přečtěte v článku pořádajícího Pavla Polišenského.

Kompletní výsledky tohoto závodu, stejně jako celkové výsledky za rok 2014 najdete jako vždy v Přehledu závodů na našich stránkách. Postup výpočtu pak v doplňku k prováděcím předpisům pro závody mládeže v sekci Pravidla závodů na našich stránkách.

Radana Plevková, sekretariát

fotografie archiv pořadatele