Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

Co nového v reprezentaci? Aneb úplná repre sestava 2020, nominační pravidla a tréninková centra

Co nového v reprezentaci? Aneb úplná repre sestava 2020, nominační pravidla a tréninková centra
17. 09. 2020 | Rubrika: Soutěžní lezení, RSS - iSport.cz

Po 2. nominačním závodě v boulderingu v Teplicích nad Metují 28.-29.8. 2020 a současně po potvrzení zájmu všech nominovaných můžeme konečně zveřejnit úplný seznam reprezentantů v soutěžním lezení pro sezonu 2020. 

Tento seznam byl doplněn o nové (v některých případech „staronové“) reprezentaty v boulderingu. Mužská kategorie je 6-ti členná, ženská 5-ti členná. Mládežnické kategorie jsou 4-členné, kromě kategorií B, kde u kategorie dívky B byla uplatněna výjimka a tudíž bylo zařazeno 5. reprezentační místo. V kategorii chlapci B si 5. reprezentační místo nominovaní vytvořili sdíleným čtvrtým umístěním.

 

Velmi nás mrzí, že naším reprezentantům v letošní sezóně zbyl už jen jeden závod pro dospělé – ME v Moskvě 20.-29.11., který je zároveň nominačním závodem pro OH Tokyo 2020 a snad ještě dva závody pro mládež – EPM 16.-18.9. v německém Augsburgu v disciplíně na obtížnost a čerstvě zařazený EPM 14.11. v polském Tarnow pro disciplínu lezení na rychlost. – Viz Přehled mezinárodních závodů 2020.

 

Na přicházející změny jsme nuceni neustále reagovat a jako první se změny odrážejí v pravidlech. Aktualizace k 16.9.2020 se týká těchto pravidel:

 

Dále, máme to potěšení vám potvrdit, že pro všechny reprezentanty a také talentované děti kategorie U14, které se umístily na 1. - 3. místě v rankingu Českého poháru v sezóně 2019, byly sjednány volné vstupy do tzv. tréninkových center (dále jen TC).- Jedná se o tato TC:

  - Smíchoff Praha

  - Jungle Sport park - Praha-Letňany

  - MAKAK ARENA  Jablonec nad Nisou

  - Hangar Brno

  - Hudy Brno

  - Tendon Hlubina Ostrava

  - Vertikon Zlín

  - Tendon Blok Ostrava

 

    SmíchOFF       HUDY_logo 2016       5_JUNGLE_Zakladni_logo_B_RGB

 

       HangarMakak - logo+text      2 - logo vertikon - lezecké centrum Zlín_200915

 

 

                Tendon Blok Ostrava_výřez                tendonhlubina logopng_200915

 

V těchto TC budou pravidelně připravovány svazovými stavěči kvalitní závodní i tréninkové cesty nebo bouldry. Aktuální rozpis budete pravidelně nacházet v záložce Reprezentace ČR.

 

 

Sekretariát ČHS, Ivana Palasová