Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

Přehled mezinárodních závodů 2020

Níže je uveden přehled mezinárodních závodů v sezóně 2020.

Účast českého reprezentačního týmu na jednotlivých závodech bude postupně upřesněna.

                                                       IFSC_2016 platné

                              

Přehled obsahuje název závodu, termín a místo konání závodu, dále deadline přihlášení do závodu a seznam přihlášených reprezentantů podle karet závodníka.

 

Deadline je datum, do kterého mají závodníci nebo jejich rodiče možnost provést změnu účasti. Jsou zde uvedeny dva termíny: interní deadline ČHS a IFSC deadline.

U závodů, kde je uvedený interní deadline ČHS, je tento termín  nadřazený nad IFSC termínem a to z důvodů efektivnějšího zajištění organizace závodů (ubytování, letenky apod.). Po tomto termínu mohou vzniknout závodníkům vícenáklady, které pak ČHS nehradí. 

 

V případě závažných důvodů se lze ze závodu odhlásit, a to vždy po dohodě s trenérkou reprezentace Alexandrou Gendovou.

Do uvedeného data je také možné se dodatečně na závod přihlásit,

a to pokud ještě není naplněna kvóta. Dodatečné přihlášení do závodu probíhá stejným způsobem - vždy po dohodě s trenérkou reprezentace Alexandrou Gendovou.

Změny účasti na závodech,

tj. odhlášení s reálným odůvodněním ( zdravotním potvrzením apod.)

a i případné dodatečné přihlášení zasílejte písemně na adresy :

- trenérka reprezentace gendovaalexandra@gmail.com

- sekretariát ČHS 4onxRWf778Fy.Z4WHaBB5cl7g5pJ

 

U mezinárodních závodů je uveden kouč. - Kouč určí datum a čas, kdy jsou závodníci povinni se dostavit k registraci před závodem a předá závodníkům další související informace (veřejná prezentace závodníků apod.). U závodů, na které kouč nebude vyslán, bude organizace řešena individuálně.

 

V případě nejasností kontaktujte sekretariát ČHS - 4onxRWf778Fy.Z4WHaBB5cl7g5pJ.

 

ZÁVOD - DISCIPLÍNA MÍSTO - DATUM

INTERNÍ DEADLINE ČHS

-

IFSC DEADLINE

ÚČASTNÍCI
ME - kombinace, nominační závod na OH

MOSKVA (RUS) - 20.-27.3.

nový termín 15.-22.6.

deadline interní:

IFSC deadline:

Kouč: A.Gendová

Fyzio: P.Chovan

Startující: M.Smetanová, E.Adamovská, E.Bulenová, J.Konečný, M.Stráník

Startující v kombinaci: J.Kříž 

SP - bouldering

MEIRINGEN (SUI)

 - 3.-4.4.

TERMÍN BUDE PŘEPLÁNOVÁN

Kouč: 

Startující:

EP - bouldering KLAGENFURT (AUT) - 17.-18.4. TERMÍN BUDE PŘEPLÁNOVÁN

Kouč: 

Startující:

SP - bouldering

WUJIANG (CHN)

- 17.-19.4.

 

TERMÍN BUDE PŘEPLÁNOVÁN

Kouč: 

Startující:

SP -

rychlost

CHONGQING (CHN)

- 22.4.

nový termín 3.5.

TERMÍN BUDE PŘEPLÁNOVÁN

Kouč: 

Startující:

EPM - bouldering

TRONDHEIM

- 25.-26.4.

TERMÍN BUDE PŘEPLÁNOVÁN

Kouč: 

Startující:

SP - bouldering, rychlost

SEOUL (KOR)

- 8.-10.5.

 

Kouč: 

Startující:

EPM - bouldering

SOURE (POR)

- 9.-10.5.

TERMÍN BUDE PŘEPLÁNOVÁN

Kouč: 

Startující:

EPM - bouldering

GRAZ (AUT)

- 15.-17.5.

TERMÍN BUDE PŘEPLÁNOVÁN

Kouč: 

Startující:

SP- bouldering

MNICHOV (GER)

- 23.-24.5.

TERMÍN BUDE PŘEPLÁNOVÁN

Kouč: 

Startující:

EPM - rychlost

MEZZOLOMBARDO

(ITA) - 23.5.

TERMÍN BUDE PŘEPLÁNOVÁN

Kouč: 

Startující:

EP

- rychlost

MEZZOLOMBARDO

(ITA) - 24.5.

TERMÍN BUDE PŘEPLÁNOVÁN

Kouč: 

Startující:

EP

- rychlost

MEZZOLOMBARDO

(ITA) - 24.5.

TERMÍN BUDE PŘEPLÁNOVÁN

Kouč: 

Startující:

EPM

- bouldering

SOFIE (BUL)

- 30.-31.5.

TERMÍN BUDE PŘEPLÁNOVÁN

Kouč: 

Startující:

EP

- bouldering, rychlost

závod byl zrušen

KIEV (RUS)

- 5.-7.6.

 

 

SP

- bouldering, rychlost

SALT LAKE CITY (USA) - 12.-14.6.  

Kouč:

Startující:

EPM

- obtížnost, rychlost

IMST (AUT)

- 12.-14.6.

 

Kouč: 

Startující:

EPM

- obtížnost

OSTERMUNDINGEN

(SUI) - 20.-21.6.

 

Kouč: 

Startující:

EP

- rychlost

INNSBRUCK (AUT)

- 24.6.

 

Kouč: 

Startující:

SP

- obtížnost, bouldering

INNSBRUCK (AUT)

- 25.-28.6.

 

Kouč: 

Startující:

EPM - rychlost

GAFLENZ (AUT)

- 27.6.

 

Kouč: 

Startující:

EP

- rychlost

GAFLENZ (AUT)

- 27.6.

 

Kouč: 

Startující:

SP

- obtížnost, rychlost

VILLARS (SUI)

- 2.-4.7.

 

Kouč: 

Startující:

EPM

- obtížnost, rychlost

PUURS (BEL)

- 3.-5.7.

 

Kouč: 

Startující:

SP

- obtížnost, 

rychlost

CHAMONIX (FRA)

- 11.-13.7.

 

Kouč: 

Startující: 

SP

- obtížnost

BRIANCON (FRA)

- 18.-19.7.

 

Kouč: 

Startující: 

XXXII. OLYMPIJSKÉ HRY

- kombinace

TOKYO (JPN)

- 4.-7.8.

nový termín

23.7. - 8.8. 2021

 

Kouč:

Fyzio:

Startující: A.Ondra

EP

- obtížnost, rychlost

BĚLEHRAD (SRB)

- 14.-16.8.

 

Kouč: 

Startující: 

MSM

- kombinace

VORONĚŽ (RUS)

- 23.-31.8.

 

Kouč: 

Fyzio:

Startující: 

Akademické MS (FISU)

- obtížnost, bouldering, rychlost

TORINO (ITA)

- 17.-20.9.

 

Kouč: 

Startující: 

EP

- obtížnost

AUGSBURG (GER)

- 19.-20.9.

 

Kouč: 

Startující: 

SP

- obtížnost

LJUBLJANA (SLO)

- 25.-26.9.

 

Kouč: 

Startující: 

SP

- obtížnost, rychlost

XIAMEN (CHN)

- 9.-11.10.

 

Kouč: 

Startující: 

MEM

- kombinace

PERM (RUS)

- 22.-31.10.

 

Kouč: 

Fyzio:

Startující: 

 

Přehled mezinárodních závodů 2019

Přehled mezinárodních závodů 2018

Přehled mezinárodních závodů 2017

Přehled mezinárodních závodů 2016

Přehled mezinárodních závodů 2015