Aktuální informace KSL k datu 11.7.2020 - aktualizace pravidel a tréninky na srpen

11. 07. 2020 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

K datu 11.7. 2020 jsme zveřejnili další aktualizace nominačních pravidel a pravidel proplácení pro dospělou a mládežnickou reprezentaci v soutěžním lezení.

Aktualizace reflektují změny v mezinárodních závodech IFSC na základě vývoje celosvětové situace ohledně pandemie koronaviru.

Očekáváme, že v brzké době přijdou další změny. - V takovém případě budeme muset přistoupit k dalším aktualizacím zmíněných pravidel.

Aktuální verze najdete v záložce Reprezentace ČR

nebo také Informace pro závodníky

Na měsíc srpen naplánovalo vedení reprezentace další  společné tréninky pro (ne jen) VSCM:

• 3.8. Brno - deadline přihlášení: 24. 7.

- trénink zaměřený na bouldering

- dopolední fáze Hangar, odpolední fáze Kotelna

• 13.8. Praha SmíchOFF - deadline přihlášení: 3. 8.

- trénink zaměřený na bouldering nebo obtížnost (dle zaměření účastníka na nadcházející závod: ČP bouldering Teplice, SP obtížnost Briancon)

Tyto akce jsou otevřené i pro další zájemce mimo VSCM, kteří ovšem splňují kritérium umístění do 6. místa v průběžném hodnocení ČP v boulderingu nebo v ČP v obtížnosti. Odkaz na přihlášení: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1H7wNlZHJFcKmABmAxmoT6pXeodZyITxtDIC2MUj0Nv8/edit#gid=263845236

Pro více informací můžete také kontakovat Ivu Vejmolovou,
Koordinátorku reprezentace a VSCM v soutěžním lezení ČHS:

Vejmolova.Iva@seznam.cz

Sekretariát ČHS, Ivana Palasová