Facebook Instagram

Český horolezecký svaz

Úrazové pojištění

Pojištění poskytuje Pojišťovna všeobecné zdravotní pojišťovny, a.s., na základ rámcové smlouvy s Českým olympijským výborem. 

 

Pojištění se vztahuje na účastníky organizovaných akcí organizovaných Českým horolezeckým svazem, jeho oddíly, komisemi apod. Účastníkem může být člen ČHS, jakákoli osoba účastnící se takové organizované akce, zaměstnanec ČHS. Příkladem jsou tréninky, závody, náborové, vzdělávací apod. akce i organizovaná doprava na ně. Pojištění nekryje individuální akce členů ČHS. Pojištění je automatickou součástí členství a vztahuje se na úrazy v ČR i v zahraničí.

 

Informace o pojištění VZP platné od 1.2.2019, včetně formulářů a pojistnéch podmínek

 

Na sekretariát ČHS je nutné odeslat poštou:

  • vyplněný formulář pojišťovny
  • zdravotní dokumentaci
  • potvrzení, že se úraz stal při akci organizované ČHS nebo oddílem

Sekretariát potvrdí, že se úraz stal při pojištěné činnosti, a zašle jej spolu s veškerou dokumentací pojišťovně. Hlášení škodné události nelze zasílat pojišťovně přímo, bez potvrzení ze strany ČHS! Pojišťovna má na vyřízení 90 dní, pokud k vyřízení v této lhůtě nedojde, je třeba se obrátit přímo na pojišťovnu. V případě nejasností, se pojišťovna obrací přímo na kontakt uvedený v oznámení o úrazu. 

 

Úrazy, ke kterým došlo v letech 2017 - 2018 budou řešeny dle předchozí rámcové smlouvy, tj. u pojišťovny Kooperativa. Informace o úrazovém pojištění Kooperativa platném od 1.1.2017 do 31.1.2019, včetně formulářů, a pojistných podmínek

 

V případě dotazů volejte nebo pište na 273 136 385, 734 837 300 nebo ivana.travnikova@horosvaz.cz

Instagram

Instagram Horosvaz