Doškolení instruktorů ČHS v roce 2007

15. 01. 2007 | Rubrika: Vzdělávání | Komentáře (0)

Doškolení instruktorů ČHS organizovaná v roce 2007

Rok 2007 je úplně posledním v němž budou organizována doškolení v podobě v jaké byla realizována v letech 2004,2005 a 2006. Tedy přezkoušení a ujednocování stávajících instruktorů s požadavky UIAA a současného UIAA akreditovaného vzdělávacího systému.

Pro instruktory I. třídy je tedy rok 2007 poslední šancí pro přeškolení na RCI (rock climbing instruktor), nebo HAL (high alpine leader).

Seznam instruktorů jichž se doškolení týká

Přihláška k doškolení na RCI, nebo HAL

Zimní semináře pro HAL vypisuje MK dva. Jeden ve Vysokých Tatrách a jeden ve Vysokých Taurech.

Letní seminář pro RCI bude vypsán v případě zájmu jeden a to na Vysočině, na Blatinách. V případě potřeby bude vypsáno opravné doškolení, také v lokalitě Vysočina.

Náklady na lektory jsou hrazeny z rozpočtu MK ČHS plně, frekventanti hradí svou dopravu, ubytování a stravu.

Termíny doškolení  v roce 2007:

Instruktoři absolvují buď zimní doškolení na HAL, nebo letní na RCI. Tedy hlásí se buď na jedno, nebo druhé.

Seminář

Náklady cca

HAL Vysoké Taury, Rudolfshutte

Seznam Přihlášených

25. – 26.1.2007

3000,- Kč + cesta

HAL Vysoké Tatry, Popradské pleso

Seznam přihlášených

22.-25.2.2007 1100,- Kč + cesta

RCI Vysočina, Blatiny

květen 2007

cca 1000,- Kč

Přihlášky na jednotlivé termíny zasílejte prosím na instruktori@horosvaz.cz .

Přesné propozice pro jednotlivé kurzy budou vyvěšeny vedoucími kurzů na webu ČHS.

Za MK ČHS zpracoval Radek Lienerth ( instruktori@horosvaz.cz, 603810600)

| Komentáře(0)