Vyhlášení grantů na podporu tradičních horolezeckých akcí v roce 2013

08. 01. 2013 | Rubrika: O ČHS

Český horolezecký svaz vyhlašuje granty na podporu tradičních horolezeckých akcí, které se budou konat v roce 2013.

Granty jsou určeny na podporu sportovních, kulturních nebo jiných tradičních akcí, které mají nejméně dvacetiletou tradici a jsou určeny širší lezecké veřejnosti, nejen členům oddílu a jejich přátelům.

Žádost o poskytnutí grantu mohou podat oddíly ČHS, jejich sdružení, popř. členové ČHS.

Podrobné informace jsou v tomto dokumentu.

Žádost o poskytnutí grantu je třeba podat nejpozději do neděle 27.1.2013 na sekretariát ČHS, nejlépe prostřednictvím e-mailu info@horosvaz.cz (do předmětu zprávy napište "Grant tradiční akce"), popř. poštou na adresu ČHS, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6.

Žádosti budou vyhodnoceny do konce ledna 2013 a žadatelé budou o výsledku ihned informováni.

B. Valentová, tajemnice