Vyhlášení grantů ČHS - mládež a údržba skal

Český horolezecký svaz vyhlašuje granty na podporu mládeže a na údržbu skal pro rok 2016.

• Granty jsou určeny na podporu akcí, které budou realizovány v tomto roce.
  • O poskytnutí grantu mohou požádat oddíly, členské spolky a členové ČHS; v případě grantů na údržbu skal také oblastní vrcholové komise.
  • S úspěšnými žadateli budou uzavřeny smlouvy o poskytnutí grantu. Přislíbené finanční prostředky budou poskytovány jako vždy po ukončení akce a předložení vyúčtování.
  • Podmínky jsou téměř stejné jako v předchozích letech; významnou změnou je pouze nová možnost proplatit v rámci grantu na údržbu skal odměnu pro osoby, které se budou na údržbě podílet.
  • Podrobné podmínky jsou zde:
  • Granty mládež 2016 - podmínky
  • Grant údržba skal 2016 - podmínky

Pokud máte o granty zájem, pošlete na sekretariát ČHS na adresu 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys vyplněnou žádost. Do předmětu zprávy uveďte "grant mládeže", nebo "grant údržba skal"; žádosti posílejte výhradně e-mailem. Uzávěrka žádostí o granty je 25. března 2016.

Grant mládež 2016 - žádost

Grant údržba skal 2016 - žádost

Informace o grantech poskytnutých v předchozích letech najdete na stránce Granty a projekty ČHS. Případné dotazy adresujte na e-mail 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys.

B. Valentová, sekretariát ČHS