Ročenka ČHS 2022 právě vychází!

Sice už nám naplno běží rok 2023, ale my přinášíme ještě jedno velké ohlédnutí za rokem předešlým! Právě nám dorazila zásilka tištěných Ročenek ČHS 2022, a tak vypouštíme do světa také její online verzi - neváhejte čtěte! :)
Ročenka ČHS 22_POST

Jako obvykle se v Událostech dočtete o tom nejzajímavějším a nejzásadnějším, co se událo v roce 2022 ve všech oblastech českého lezení. V článku Příběh vrcholovky se dozvíte, kde se vzaly vrcholové knížky, co se s nimi stane, když se jejich stránky naplní a mnoho dalšího.

Zákulisí závodů vám představíme prostřednictvím rozhovorů s klíčovými postavami, bez kterých by se neobešel žádný tuzemský závod ve sportovním lezení. Pro všechny, které zajímá, jak to vypadá, když se alpský sport stane hitem českých kopců, je rozhovor Český skialpinismus s předsedou Komise tradičního skialpinismu ČHS. Dále v ročence naleznete text SpS mapující zkušenosti oddílů zapojených do systému péče o talentovanou mládež. A na závěr nechybí Rok v ČHS, který je zhodnocením uplynulého roku z pohledu naší organizace.

Pro všechny, kdo si chtějí Ročenku přečíst, je Ročenka ke stažení a pro ty, kteří by opravdu stáli o její tištěnou podobu, máme několik výtisků schovaných v kanceláři a naleznete je také na vybraných stěnách. V případě zájmu napište na mail michaela.kosatkova@horosvaz.cz.

Věříme, že se vám bude líbit a v případě tištěných kusů doufáme, že neskončí v koši, ale doma na poličce nebo je pošlete dál mezi kamarády lezce. :)

M. Košatková, ČHS