Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Sport

Skály

Vzdělávání

Mládež

Pozvánka na Valnou hromadu ČHS

Pozvánka na Valnou hromadu ČHS
20. 02. 2020 | Rubrika: O ČHS

Aktualizace 3.3.2020: Výkonný výbor odsouhlasil aktualizaci návrhu rozpočtu ČHS na rok 2020, který počítá s dotacemi MŠMT, které již byly ČHS přiděleny. V návzanosti na vyšší příjmy z dotací je do programu Valné hromady vložen nový bod týkající se odměny předsedy ČHS. 

 

Výkonný výbor ČHS zve své členy na Valnou hromadu ČHS, která se uskuteční v sobotu 21. března 2020 v Praze na Strahově. 

 

POZOR změna místa konání - Menza Strahov, Jezdecká 1920

začátek jednání v 9.30 hod., prezence od 8.30 hod. 

 

Program a podklady

Na programu bude kromě obvyklých bodů (zpráva o hospodaření a činnosti ČHS v roce 2019, schválení rozpočtu na rok 2020 atd.) také návrh novely Stanov ČHS reagující na usnesení Valné hromady z roku 2018 a doplňující volby do Výkonného výboru.  

 

Program Valné hromady a všechny podklady na jednání včetně návrhu novely Stanov ČHS jsou v bulletinu ČHS č. 72, který obdrží předsedové oddílů e-mailem. Individuální členové si mohou zaslání bulletinu vyžádat. 

Bulletin ČHS č. 72 - VH ČHS 2020

 

Hlasovací práva, plné moci

Právo hlasovat a volit na Valné hromadě mají, v souladu se současnými Stanovami ČHS, členové starší 18 let sdružení v oddílech, individuální členové a členské spolky. Členy sdružené v oddíle zastupuje předseda, členy sdružené v členských spolcích zastupuje výhradně předseda spolku. 

Pokud bude oddíl nebo členský spolek zastupovat na Valné hromadě jiná osoba než předseda, musí mít od předsedy plnou moc, kterou je nutno předložit při prezenci, nebo ji lze poslat předem na sekretariát (stačí mailem v naskenované verzi).

Členové oddílů mohou odebrat svou plnou moc předsedovi a vystupovat na Valné hromadě samostatně, popř. mohou dát svoji plnou moc jinému členovi ČHS.

 

Plné moci - formuláře

- 1. Plná moc form 2020_oddíl spolek.doc

- 2. Odebrání plné moci form 2020_oddíl.doc

- 3. Plná moc form 2020_individ člen.doc

 

Upozorňujeme, že členská databáze bude kvůli přípravě na Valnou hromadu k datu 15.3.2020, v poledne uzavřena, E-shop bude i po tomto datu fungovat, avšak ti, kdo se v době od 15.3. od 12 hod. do 21.3.2020 nově zaregistrují do ČHS, nebudou započítáni do členské základny pro Valnou hromadu. 

 

Doplňující volby

Na programu budou doplňující volby na 3 uvolněná místa ve Výkonném výboru, s funkčním obdobím 1 rok do příští Valné hromady.

Návrhy lze zasílat do 11.3.2020 na e-mail 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys, do předmětu zprávy uveďte Volby.

 

Návrh musí vždy obsahovat jméno, příjmení a kontaktní údaje kandidáta, jeho souhlas v případě, že jej navrhuje jiný člen. Do návrh je vhodné uvést další informace - kvalifikace, zkušenosti apod. vztahující se k funkci, motivace, priority týkající se působení ve Výkonném výboru ČHS apod. Informace o kandidátech budou zveřejňovány na webu ČHS. 

Volby VV_Kandidát_formulář.doc

 

Kandidáti:

P. Blažek

M. Klíma, M. Klíma_ info pro ČHS

J. Oliva; J. Oliva souhlas

 

Účast oddílů na Valné hromadě

Prosíme oddíly a členské spolky o informaci, zda můžeme počítat s jejich účastí na Valné hromadě (osobně nebo v zastoupení na základě plné moci). Stačí zaslat stručnou zprávu na e-mail 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys

Jména oddílů a členských spolků, které potvrdí účast na VH, budeme zveřejňovat v tomto článku.

 

Oddíly, které potvrdily účast na Valné hromadě (vč. zastoupení na základě plné moci):

HK Bezuchov, HO TAK Praha, HVS Zoufalců, VŠAK Chemie Praha, HO Mnichovo Hradiště, HO Loko Beroun, AK Nevis Praha, KHS HO Brdy Příbram, Ádrklub Adršpach, HoTK Holice, CH3, HO Škrovád, Lezci.com, HO TJ Banka, LK Mšeno, CC Dubí, Tigi-Shu, HO Železný Brod, HO Tisá, SK Ještěd Liberec, HK Rač, TJ Baník Karviná, Horizontal Brno, TJ Horal Rýmařov, HO Lomnice nad Popelkou, Lokomotiva Kolín, HO Kamzík Sedlčany, Lezení mám rád, Klub horolezců Hrádek nad Nisou, HK Děšín

 

Případné dotazy k Valné hromadě směřujte na e-mail 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys

Těšíme se na vaši účast

 

B. Valentová, sekretariát ČHS