Pozvánka na Valnou hromadu ČHS 2011

25. 02. 2011 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (3)

Valná hromada ČHS 2011 se koná v sobotu 26. března v Praze na Strahově (Praha 6, Zátopkova 100/2 - sídlo ČHS).

Valná hromada je nejvyšším orgánem ČHS a účast na ní je důležitou možností, jak se na dění v horosvazu podílet a ovlivňovat ho. Bez toho, aby se valná hromada sešla v dostatečném počtu členů, není možné např. schválit rozpočet na tento rok, potřebnou změnu stanov a další důležité dokumenty a návrhy. Prosím jménem výkonného výboru všechny členy ČHS a zejména předsedy oddílů, aby si sobotu 26.3. rezervovali a valné hromady se zúčastnili. Pokud nebudete moci přijít, předejte alespoň svoji plnou pomoc jinému členovi ČHS, který za vás nebo za váš oddíl bude moci na valné hromadě hlasovat.

Na programu valné hromady je schválení hospodaření za rok 2010 a schválení rozpočtu na tento rok, návrh novely stanov ČHS, návrh na zavedení rodinného členství a změnu vstupních poplatků apod. Důležitým bodem letošní valné hromady je také volba nových členů disciplinární a revizní komise.

V souvislosti s volbami do disciplinární a revizní komise prosím všechny, kdo by byli ochotni se na práci těchto komisí podílet, aby poslali své kandidatury na sekretariát ČHS, a to buď poštou, nebo e-mailem na adresu info@horosvaz.cz.

Podklady na jednání valné hromady jsou k dispozici v Bulletin 63, který byl rozeslán všem předsedům oddílů a je k dispozici, spolu s jednotlivými materiály, které jsou v něm obsaženy, na našem webu v rubrice Valné hromady.

B. Valentová, tajemnice ČHS

| Komentáře(3)