Pozvánka na Mezinárodní horolezecký filmový festival v Teplicích nad Metují

18. 07. 2012 | Rubrika: O ČHS

Další, již 19. ročník Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu v Teplicích nad Metují se blíží. Festival bude zahájen ve čtvrtek 23.8. a potrvá do neděle 26.8.

Na programu festivalu budou jako obvykle filmy (včetně nesoutěžní projekce oblíbeného retra Tenkrát v ráji), besedy (např. s Radkem Jarošem a Honzou Trávníčkem), muzika, různé soutěže apod.

V rámci programu festivalu bude mít své "místo" i Český horolezecký svaz, který s festivalem dlouhodobě spolupracuje:

• V neděli 26.7., na závěr festivalu, zde budou slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže ČHS - Výstupy roku 2012.
  • V rámci festivalu se opět uskuteční boulderingové závody - Mistrovství ČR, které je součástí seriálu adidas Terrex Český pohár v boulderingu.

Na závěr novinka - členové ČHS mají 10 % slevu na permanentku na celý program festivalu.

B. Valentová, tajemnice ČHS