Facebook Instagram

Český horolezecký svaz

Pořiďte si cestovní pojištění od ČHS

Pořiďte si cestovní pojištění od ČHS
30. 11. 2022 | Rubrika: Vzdělávání, Alpinismus, O ČHS

Český horolezecký svaz nabízí svým členům unikátní celoroční cestovní pojištění s nejlepšími parametry na českém trhu. Pojištění bylo vytvořeno na základě rámcové smlouvy s pojišťovnou Uniqa a pomáhá na cestách nejen horolezcům již několik let.

pojištění, banner

V rámci našeho pojištění nabízíme hned několik tarifů, díky nimž se pojistíte přesně podle své potřeby. Pokud v průběhu roku zjistíte, že je vámi zvolený tarif nedostatečný, jednoduše se připojistíte.

 

Můžete vyrazit takřka kamkoliv a dělat cokoliv. Jedinou výjimku tvoří válečné oblasti a extrémně nebezpečné aktivity, jako například base jumping či plavání se žraloky. Neplatí zde žádné omezení nadmořskou výškou a je vhodné pro všechny typy cest, ať už jde o běžnou dovolenou, expedici, účast na mezinárodních závodech či třeba pracovní cestu administrativního charakteru.

 

Pokud se přihodí jakákoliv situace, která vyžaduje kontakt s pojišťovnou, můžete se spolehnout na asistenční službu, která komunikuje v českém jazyce a je dostupná 24h denně. 

pojištění výhody

Od roku 2019 bylo v rámci našeho pojištění vyplaceno více než 10 milionů Kč v téměř 200 pojistných případech, mezi kterými bylo mnoho záchran vrtulníkem, nemocí, menších i větších úrazů včetně pokousání šimpanzem a bohužel také repatriace.

Pojištění lze pořídít také v jedinečné kombinaci ČHS TRIO, která kromě pojištění zahrnuje také samotné členství v ČHS a ve Slovinském horolezeckém svazu. V rámci ČHS trio tak získáte nejen skvělé pojištění, ale také uplatníte až 50% slevy na ubytování ve více než 1300 horských chatách v Rakousku, Německu, Francii, Itálii, Švýcarsku, Španělsku, Slovinsku atd..

 

Pojištění i Trio zakoupíte prostřednictvím našeho e-shopu.

Více informací včetně pojistných podmínek nalzente zde na webu.

Kompletní informace k členství a pojištění 2023 naleznete v tomto článku.

 

S případnými dotazy se obraťte na:
Ivana Trávníková
ivana.travnikova@horosvaz.cz
+420 734 837 300


M. Košatková, ČHS

Instagram

Instagram Horosvaz