Pokyny pro založení nového oddílu

24. 05. 2005 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (0)

POKYNY PRO ZALOŽENÍ NOVÉHO HOROLEZECKÉHO ODDÍLU

Podmínky pro vznik a fungování základních organizačních složek v rámci ČHS jsou dány Stanovami ČHS a vnitřní směrnicí ČHS č. 5/2007. Oba tyto dokumenty najdete v sekci "Úřední dokumenty ČHS".

Mezi základní podmínky patří zejména, že novou základní organizační složku ČHS může založit 5 členů ČHS. Tito musí mezi sebou zvolit budoucího předsedu, vyplnit žádost o registraci ZOS 53.5 KB a uhradit jednorázový vstupní poplatek ve výši 2 000,- Kč.
Originál přihlášky a kopii dokladu o uhrazení poplatku je nutné doručit na sekretariát ČHS, a to buď osobně, nebo vložit do obálky a poslat na adresu: Český horolezecký svaz, Zátopkova 100/2, P.S.40, 160 17 Praha 6

Pokud splníte vše potřebné, bude váš oddíl v krátké době zaregistrován, vy obdržíte registrační listinu a s ní i průkazy ČHS pro Vaše členy. Pokud si nevíte rady, nebojte se zavolat na sekretariát: 296 118 347, nebo 296 118 207.

| Komentáře(0)