Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Sport

Skály

Vzdělávání

Mládež

Členství, ČHS Trio a pojištění na rok 2019 - základní informace

Členství, ČHS Trio a pojištění na rok 2019 - základní informace
01. 11. 2018 | Rubrika: O ČHS
Aktualizace 19.12.2018

Předsedům oddílů byl zaslání uživatelský návod k novému modulu, prostřednictvím něhož budou spravovat svou členskou základnu, objednávat členské průkazy apod. Nyní probíhá kontrola a čištění dat zejména u oddílů. Objednávání průkazů, pojištění apod. prostřednictvím e-shopu, nového modulu pro oddíly i osobně bude možné po dokončení této kontroly, předpokládáme, že tento týden. Děkujeme za pochopení. 

NÁVOD PRO SPRÁVU ODDÍLŮ - 2. verze

 

Objednávání členských průkazů ČHS, balíčku ČHS Trio zahrnujícího členství v PZS i cestovního pojištění a připojištění na rok 2019 bude možné v průběhu prosince. Během prosince budou také rozesílány členské průkazy těm, kdo si již zaplatili členství v ČHS na rok 2019 prostřednictvím některého ze zástupců ÖAV. 

 

Předsedy oddílů, individuální členy i zájemce o členství a další produkty žádáme, aby s objednávkami vyčkali do prosince, kdy bude spuštěn nový e-shop a nový modul pro oddíly, který jim umožní spravovat on-line jejich členskou základnu. Podrobné informace budou včas zveřejněny a zaslány předsedům oddílů. 

 

Členské průkazy na rok 2018, ČHS Trio i cestovní pojištění lze objednávat prostřednictvím e-shopu pouze do 16. listopadu! Poté bude e-shop uzavřen a začne probíhat příprava spuštění nové členské databáze. Nová verze e-shopu umožňující objednávky na rok 2019 i na rok 2018 bude spuštěna začátkem prosince. 

 

Dále upozorňujeme, že ČHS Trio na rok 2018 je možné objednávat pouze do 30. 11. 2018. Po tomto datu nejsou objednávky možné, neboť to neumožňuje Slovinský horolezecký svaz, jehož průkazy jsou součástí ČHS Trio.

Platnost letošních členských průkazů a pojištění je do 31.1.2019.

 

Výše členských průkazů ČHS zůstává stejná jako dosud: 

- senioři od 61 let - zdarma

- dospělí od 26 do 60 let vč. - 400 Kč

- junioři od 19 do 25 let vč. - 300 Kč

- děti a mládež do 18 let vč. - 100 Kč

- děti a mládež do 18 let v rámci rodinného členství (společná objednávka) mají členství v ČHS zdarma

 

O případné změně cen cestovního pojištění a v důsledku toho i ČHS Trio budeme včas informovat. 

Aktualizace: Cestovní pojištění UNIQA - nové tarify pro rok 2019

 

B. Valentová, sekretariát ČHS