Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Sport

Skály

Vzdělávání

Mládež

Členské průkazy, pojištění a ČHS Trio na rok 2018

Členské průkazy, pojištění a ČHS Trio na rok 2018
21. 11. 2017 | Rubrika: O ČHS

Členské příspěvky, cestovní pojištění, ČHS Trio na rok 2018

 

Výše členských příspěvků na rok 2018 se nemění, pro jednotlivé kategorie je následující:

děti a mládež do 18 let nar. 2000 a později 100 Kč
junioři od 19 do 25 let nar. 1999 – 1993 300 Kč
dospělí od 26 do 60 let nar. 1992 – 1956 400 Kč
senioři nad 60 let nar. 1957 a dříve zdarma

rodinné členství

děti do 18 let zdarma

(je-li alespoň 1 rodič členem ČHS)

podmínkou je společná rodinná objednávka

děti nar. 2000 a později zdarma

Pro rok 2018 jsme připravili nové členské průkazy - plastové karty. 

Průkaz ČHS 2018 

 

Průkaz ČHS lze zaplatit samostatně, nebo v rámci balíčku ČHS Trio.

ČHS Trio zahrnuje členství v ČHS, cestovní pojištění UNIQA a členství ve Slovinském horolezeckém svazu (PZS), díky kterému získáte slevy na chatách v Alpách a dalších evropských pohořích, které vlastní významné horolezecké svazy sdružené v UIAA. 

Cena ČHS Trio v kombinaci s tarifem pojištění Evropa 30 stojí 1395 Kč. 

Podrobné informace a ceny - ČHS Trio.  

 

Členské příspěvky ČHS lze platit prostřednictvím zástupců ÖAV: 

- ALPENVEREIN.CZ, sekce Innsbruck

- OEAV.CZ, sekce Edelweiss Wien

- EDELWEISS.CZ, sekce Edelweiss Wien

O cenách balíčku zahrnujícího členství v ČHS a ÖAV se informujte u jednotlivých zástupců a prodejců ÖAV. Upozorňujeme, že ti, kdo zvolí tuto variantu a dosud nebyli členy ČHS, musí se do ČHS zaregistrovat.  

Podrobné informace - Členství v ČHS a ÖAV

 

Cestovní pojištění UNIQA včetně připojištění lze zakoupit samostatně nebo v rámci ČHS Trio. Podmínky jsou téměř stejné jako dosud, s několika malými změnami: Nově je pojištěn např. i paragliding, v rámci rodinného pojištění není stanoven věkový limit pro dospělé osoby, pojištění mohou využít i zahraniční členové či ti, kdo žijí dlouhodobě v zahraničí.

Základní tarif pojištění - Evropa 30, stojí 590 Kč. 

Podrobné informace - Cestovní pojištění UNIQA 

 

Vše lze objednat prostřednictvím e-shopu, prostřednictvím hromadných objednávek pro členy oddílů, a osobně na sekretariátu. 

 

E-shop umožňuje objednání členského průkazu, pojištění i připojištění ve všech tarifech a ČHS Trio v kombinaci se všemi tarify pojištění a připojištění. E-shop je určen pro individuální členy a oddílové členy, kteří nechtějí či nemohou využít hromadnou objednávku oddílu (objednávají produkt, který nelze hromadně objednat, např. rodinné členství). 

E-shop je vhodný pro objednání jakéhokoli produktu pro celou rodinu, pro objednání pojištění v jiném tarifu než Evropa 30, pro připojištění a pro ČHS Trio v kombinaci s jiným tarifem než Evropa 30. 

E-shop - aktualizace na rok 2018 bude provedena nejpozději do poloviny prosince.

 

Členské průkazy a další budou pro členy oddílů i nadále objednávat předsedové oddílů prostředictvím hromadných objednávek. 

 

Prostřednictvím hromadných objednávek lze objednávat: členské průkazy, cestovní pojištění v základním tarifu Evropa 30, ČHS Trio se základním pojištěním Evropa 30. 

Prostřednictvím hromadné objednávky nelze objednat: Jakýkoli rodinný produkt, cestovní pojištění v jiném než základním tarifu, připojištění a ČHS Trio s jiným než základním pojištěním. Pro tyto situace je nutno využít E-shop nebo osobní vyřízení na sekretariátu. 

Předsedy oddílů prosíme, aby objednávali průkazy pro své členy prostřednictvím objednávkového formuláře, který obdrží nejpozději do konce listopadu, spolu s aktuálním seznamem svých členů. Dále je prosíme, aby používali výhradně aktuální verzi objednávkového formuláře a posílali objednávky elektronicky na ivana.travnikova@horosvaz.cz. Bez splnění těchto požadavků se proces vyřizování průkazů výrazně zdrží.

Podrobné informace včetně formulářů - Členství v ČHS

 

Členské průkazy, cestovní pojištění i ČHS Trio bude možno i v roce 2018 vyřídit osobně na sekretariátu ČHS. Pokud budete chtít vyřídit osobně objednávku pro oddíl (větší počet členů), prosíme, abyste napřed poslali objednávku a domluvili se, kdy na sekretariát přijdete, abychom stihli vaši objednávku zpracovat. 

 

Členské průkazy, cestovní pojištění i ČHS Trio si budete moci začít objednávat  nejpozději od poloviny prosince 2017, kdy bude e-shop aktualizován pro podmínky roku 2018. Objednávání bude možné jako vždy v průběhu téměř celého roku, do konce listopadu 2018.  

 

Všechny informace naleznete na našem webu. V případě dotazů kontaktujte sekretariát ČHS, p. Trávníkovou: Ivana.travnikova@horosvaz.cz, 734 837 300; 273 136 385.

 

I. Trávníková, sekretariát ČHS