Pozvánka na trenérský kurz C2

04. 01. 2023 | Rubrika: Vzdělávání, Sportovní lezení

Vypisujeme kurz Trenér sportovního lezení licence C2. Tento kurz je víkendový. Uskuteční se 22. - 23. 4. 2023 v prostorách lezecké stěny JUNGLE SPORT PARK v pražských Letňanech.

Cena kurzu je 3.000 Kč.

Na kurzu se budeme věnovat sportovnímu a lezeckému tréninku, pedagogice, psychologii, fyziologii a anatomii. Budou konzultovány tréninkové deníky účastníků kurzu.

Více informací naleznete v Propozicích.

Přihlásit se mohou členové ČHS, kteří splňují tyto podmínky:

- věk minimálně 18 let v době zaslání přihlášky

- ukončené základní vzdělání

- ukončené instruktorské vzdělání (minimálně Instruktor lezení na umělé stěně)

- Trenérské vzdělání C1, nebo Trenérská licence C získaná v letech 2017-2021, nebo odpovídající vzdělání získané u jiného subjektu

- působení jako Trenér ČHS v oddíle ČHS, a to pravidelně, nejméně 6 měsíců v průběhu 1 roku

Zájemci o kurz vyplní přihlášku a pošlou ji na csqo2Zl79bm%C6ej-lIkbW7r, do předmětu uveďte "Přihláška Trenér C2". Kurzovné se hradí až po potvrzení o přijetí na kurz dle pokynů, které vám budou zaslány.

Informace ohledně trenérského vzdělávání, trenérských licencí a znění Trenérského řádu naleznete na webu - Trenéři ČHS.

Případné dotazy adresujte na 8hAs1Z2h0mEy.Z4WHaBB5cl7g5pJ

M. Petrová, ČHS