TENDON Český pohár mládeže v Chocni - finále 2014

24. 10. 2014 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

V sobotu 18. října se v Chocni uskutečnil závěrečný závod TENDON Českého poháru mládeže v lezení na obtížnost 2014, kde na zajímavých cestách stavitele Romana Kučery poměřilo své síly přes 50 závodnic a závodníků.

V kategorii B zvítězila Veronika Peltrámová a Vojtěch Trojan. Vítězi v "áčkách" se stali Eliška Vlčková a Petr Kliger. V nejstarší kategorii vybojovali prvenství Zuzana Pfeiferová a Štěpán Volf.

V Chocni byly vyhlášeny také celkové výsledky letošního Tendon ČP mládeže v lezení na obtížnost. V kategoriích A a B získali prvenství stejní závodníci, kteří vyhráli choceňský závod. V kategorii juniorů se absolutními vítězi stali Zuzana Pfeiferová a Martin Jech.

Podrobné informace ze závodu jsou ve zprávě pořadatele závodu - HK Choceň. Kompletní výsledky jsou v rubrice Přehled závodů ČR 2014.

B. Valentová, sekretariát ČHS