Soustředění reprezentace v boulderingu 2016

06. 04. 2016 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

Soustředění reprezentace ČR v boulderingu se konalo 2. - 3. 4. 2016 v tréninkovém centru reprezentace BoulderBar. Soustředění připravili jediný český licencovaný stavěč IFSC Jan Zbranek, hlavní stavěč ČHS Jan Šolc a trenér Tomáš Binter st. Na místě jej pak vedl Jan Zbranek se stavěčskou asistencí Štěpána Korčáka, trenérskou podporou Martina Jecha a organizačním zajištěním Petry Adamovské.

Soustředění se zúčastnilo téměř třicet lezců dospělých i mládežnických kategorií, kteří absolvovali nácvik řešení speciálních boulderových problémů, minizávod i videopřípravu na styl stavěčů, kteří budou letos na jednotlivých mezinárodních závodech. Děkujeme firmě AIX, která na soustředění zapůjčila struktury a chyty, partnerovi mládežnické reprezentace společnosti Rock Point, partnerovi reprezentace dospělých firmě Montura a všem, kdo se soustředěním pomohli.

Více se o průběhu soustředění dozvíte v článku od Petry Adamovské.

Další fotografie si můžete prohlédnout na našem facebooku zde.

....

foto: Tomáš Binter ml.