Raport ze Světového poháru na obtížnost v japonské Izai

27. 10. 2019 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

V japonské Inzai (poblíž Tokia), dnes druhým dnem probíhá Světový pohár v lezení obtížnost.

Sobotní kvalifikace byla těžká a zrádná. Z českého týmu si nejlépe vedl Jakub Konečný, který s velmi slušným výkonem ve 2. kvalifikaci postoupil do semifinule ze 17.místa.

Martina Stráníka bohužel, dělil od postupu do semifinále pouhý jeden krok a musel se spokojit s 30. místem.

Jan Kříž obsadil 51. místo, které se mu bude hodit k posunu v kombinačním rankingu.

V semifinále (27.10.2019) Kuba Konečný lezl jistě až do dvou velkých kulatých makro struktur, které nedokázal správně pobrat a spadl.

Byť nebyl Kuba se svým výkonem spokojen - měl pocit, že to zkazil, nebyl sám. Spousta lezců to zkazila ještě mnohem víc a Kubovi nakonec zůstalo slušné 17. místo. Gratuluje,

Podrobné informace Vám ve své zprávě přináší Martin Jech.

Děkujeme všem za reprezentaci a Martinovi Jechovi za veškerou organizaci a podporu reprezentantům.

I. Palasová, sekretariát ČHS