Nominační závod Rychlost - průběžná aktualizace

24. 02. 2021
JAK TO BUDE S NOMINAČNÍM ZÁVODEM V LEZENÍ NA RYCHLOST?

První nominační závod letošní závodní sezóny v soutěžním lezení je plánovaný na sobotu 6. 3. 2021. V současné chvíli visí nad všemi závody a soutěžemi otazník a o jejich konání rozhoduje to, zda NSA udělí na základě vyjádření MZ výjimky ze zákazu pořádání hromadných akcí.

Pokud výjimku pro tento závod získáme, s největší pravděpodobností bude platit podmínka negativního PCR testu ne staršího než 72 hodin (POZOR aktualizace z 1.3. ne starší než 48 hodin) s písemným potvrzením, a to pro organizátory, sportovce i nezbytný doprovod.

Prosíme všechny, kteří se chtějí závodu účastnit, aby si včas zarezervovali termín testování. V případě, že by se závod nemohl uskutečnit, lze rezervovaný termín kdykoliv zrušit.

Nominační závod - lezení na rychlost
Propozice k závodu naleznete v tomto článku a v kalendáři závodů.

M. Košatková, ČHS