Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

Přehled mezinárodních závodů 2013

U závodů je kromě termínu a místa závodu uveden seznam přihlášených reprezentantů podle karet závodníka a datum, do kdy mají závodníci nebo jejich rodiče povinnost potvrdit účast na závodě nebo se ze závodu odhlásit zasláním mailu na info@horosvaz.cz a marie.dichtlova@horosvaz.cz .

 

U každého závodu mládeže bude po dohodě mezi rodiči účastníků uveden kouč, který bude mít na starost přihlašování na závod. Kouč pak určí datum a čas, kdy jsou závodníci povinni se dostavit k registraci před závodem. Dospělí se mohou na závodech zaregistrovávat jednotlivě.

 

 Typ závodu

Místo a datum

Dead line:

odhlášení / potvrzení

přihlášení

Závodníci 

SP bouldering,

rychlost

Chongquing (CHN)

22.-23.3.2013

-

Muži: Libor Hroza ml.

SP bouldering

Millau (FRA)

5.-6.4.2013

26.3.2013

Ženy: Nelly Kudrová, Petra Růžičková
SP bouldering

Kitzbühel (AUT)

26.-27.4.2013

11.4.2013

Ženy: Karolína Nevělíková, Petra Růžičková

Muži: Jan Chvála, Martin Stráník

SP bouldering

Log-Dragomer (SLO)

11.-12.5.2013

24.4.2013

Ženy: Nelly Kudrová, Karolína Nevělíková, Petra Růžičková

Muži: Martin Stráník

EP obtížnost,

rychlost

Jekatěrinburg

16.-20.5.2013

nehrazený závod

 29.4.2013

Muži: Libor Hroza ml. 

SP bouldering

Innsbruck (AUT)

17.-18.5.2013

 2.5.2013

Ženy: Nelly Kudrová, Karolína Nevělíková, Silvie Rajfová, Petra Růžičková

Muži: Martin Stráník

ME mládeže

bouldering

Grindelwald (SUI)

25.-26.5.2013

 10.5.2013

Kouč:

Dívky A: V. Scheuerová, V. Rybínová 

Dívky B: M. Matúšová, V. Šimková

Chlapci B: P. Krůtil

Chlapci A: T. Skála, J. Doseděl

Junioři: D. Otto

SP bouldering

Toronto (CAN)

1.-2.6.2013

 17.5.2013

bez účasti 

SP bouldering

Vail (USA)

8.-9.6.2013

 24.5.2013

bez účasti 

EP mládeže 

obtížnost,

rychlost

Edinburgh (GBR)

8.-9.6.2013

 24.5.2013

Kouč: Marie Dichtlová, Tomáš Binter

Obtížnost:

Juniorky: E. Křížová, T. Svobodová, I. Vejmolová

Dívky A: A. Pavlincová, A. Pokorná, V. Scheuerová, J. Vincourková

Dívky B: V. Peltrámová, E. Vlčková, K. Zachrdlová

Junioři: P. Čermák

Chlapci A: M. Jech, V. Sedláček,

Chlapci B: J. Kendík, P. Kliger, V. Trojan, V. Vlk

Rychlost:

Dívky A: A. Pokorná, V. Scheuerová 

Chlapci A: J. Kříž, R. Šifra

Chlapci B: P. Krůtil

SP rychlost

Baku (AZE)

22.-23.6.2013

 7.6.2013

Muži: Libor Hroza ml.

EP mládeže 

rychlost

Imst (AUT)

29.6.2013

 14.6.2013

Kouč:

Dívky A: V.Scheuerová

Chlapci A: J. Doseděl, M. Doseděl, J. Kříž, R. Šifra

Chlapci B: P. Krůtil

EP mládeže

bouldering

Sofia (BUL)

29.-30.6.2013

nehrazený závod

 14.6.2013

bez účasti

EP mládeže 

rychlost

Chamonix (FRA)

10.7.2013

 25.6.2013

Kouč:

Dívky A: V. Scheuerová

Chlapci A: J. Doseděl, M. Doseděl, J. Kříž, R. Šifra

Chlapci B: P. Krůtil

ME obtížnost,

rychlost

Chamonix (FRA)

12.-13.7.2013

 26.6.2013

Ženy obtížnost: E. Křížová, T. Svobodová, J. Vincourková

Muži obtížnost: T. Binter ml., M. Rožek, M. Jech (na vlastní náklady)

Muži rychlost: Libor Hroza ml., Jan Kříž

SP obtížnost

Briancon (FRA)

19.-20.7.2013

 3.7.2013

Ženy: E. Křížová?

Muži: T. Binter ml.

EP mládeže 

bouldering

L´Argentiére (FRA)

22.-23.7.2013

 4.7.2013

Kouč:

Dívky A: V. Scheuerová  

Chlapci A: M. Jech, T. Skála

Junioři: D. Otto, M. Štěpánek

ME mládeže 

obtížnost,

rychlost

Imst (AUT)

26.-28.7.2013

1.7.2013

Kouč: Marie Dichtlová

Obtížnost:

Juniorky: E. Křížová, T. Svobodová

Dívky A: A. Pavlincová, A. Pokorná, V. Scheuerová, J. Vincourková

Dívky B: V. Peltrámová, E. Vlčková, K. Zachrdlová

Junioři: P. Čermák, M. Štěpánek, M. Petřek

Chlapci A: D. Pail, V. Sedláček, M. Škorpil, M. Jech

Chlapci B: J. Dvouletý, P. Kliger, V. Trojan, V. Vlk, J. Kendík?

Rychlost:

Dívky A: A. Pokorná, V. Scheuerová

Chlapci A: J. Doseděl, M. Doseděl, J. Kříž, R. Šifra

Chlapci B: Pavel Krůtil

Světové hry 2013

Cali (COL)

3.-4.8.2013

x

Muži rychlost: Libor Hroza ml.
SP obtížnost

Imst (AUT)

9.-10.8.2013

 26.7.2013

Ženy: E. Křížová?, A. Pavlincová?, J. Vincourková? 

Muži: T. Binter ml.

MS mládeže

Central Saanich (CAN)

15.-19.8.2013

 1.8.2013

Kouč: Marie Dichtlová

Tým pro Kanadu podle nominačních pravidel: 

Elite A:

Juniorky: T. Svobodová, I. Vejmolová

Chlapci A: J. Kříž - rychlost

Elite B:

Dívky A: J. Vincourková

Junioři: P. Čermák

Na vlastní náklady nebo dodatečně po Imstu:

V. Vlk, P. Kliger, V. Peltrámová, M. Jech

SP bouldering

Mnichov (GER)

24.-25.8.2013

 9.8.2013

Ženy: Nelly Kudrová, Karolína Nevělíková, Silvie Rajfová, Petra Růžičková 

Muži:

Rock Junior (under 14)

Arco (ITA)

31.8.-1.9.2013

13.8.2013

Jan Vopat, Marek Jeliga, Eliška Bulenová, Markéta Janošová, Eliška Adamovská, Emma Deuserová, Matěj Burian, Hana Křížová
ME bouldering

Eindhoven (NED)

31.8.-1.9.2013

 16.8.2013

Kouč: Ondřej Nevělík

Ženy: Karolína Nevělíková, Silvie Rajfová, Petra Růžičková

Muži: Jan Chvála, Martin Stráník

SP rychlost

Arco (ITA)

7.9.2013

23.8.2013

Muži: Libor Hroza ml., Jan Kříž

EP mládeže

obtížnost

Stavanger (NOR)

7.-8.9.2013

 10.8.2013

Kouč: Marie Dichtlová

Juniorky: E. Křížová, T. Svobodová

Dívky A: V. Scheuerová

Dívky B: E. Vlčková, V.Peltrámová, K. Zachrdlová

Junioři: P. Čermák, M. Štěpánek, M. Petřek

Chlapci A: D. Pail, M. Škorpil, V. Sedláček

Chlapci B: J. Dvouletý, J. Kendík, P. Kliger, V. Vlk, V. Trojan?

SP obtížnost

Puurs (BEL)

20.-21.9.2013

 6.9.2013

Ženy: E. Křížová?

Muži:

SP obtížnost,

rychlost

Perm (RUS)

27.-29.9.2013

 13.9.2013

Muži obtížnost: Martin Klemsa

Muži rychlost: Libor Hroza ml.

SP obtížnost,

rychlost

Mokpo (KOR)

11.-12.10.2013

 27.9.2013

Muži rychlost: Libor Hroza ml.

EP mládeže

bouldering

Laval (FRA)

12.-13.10.2013

 27.9.2013

Kouč: Silva Rajfová

Dívky A: V. Scheuerová ?

Dívky B: M. Matúšová, V. Šimková

Juniorky: T. Svobodová, K. Nevělíková

Chlapci A: M. Jech, T. Skála

Junioři: D. Otto, M. Žák, M. Štěpánek

SP rychlost

Haiyang (CHN)

15.-16.10.2013

 1.10.2013

Muži: Libor Hroza ml.

SP obtížnost,

rychlost

Wujiang (CHN)

19.-20.10.2013

 4.10.2013

Muži rychlost: Libor Hroza ml.

SP obtížnost

Valence (FRA)

1.-2.11.2013

 17.10.2013

Ženy: E. Křížová?, T. Svobodová

Muži: T. Binter ml., M. Klemsa, A. Ondra

SP obtížnost

Kranj (SLO)

16.-17.11.2013

1.11.2013

Ženy: E. Křížová?, A. Pavlincová?, T. Svobodová, I. Vejmolová, J. Vincourková

Muži: T. Binter ml., M. Klemsa, A. Ondra, M. Rožek

 

 

 

?=závodník není rozhodnutý, na závod bude přihlášen po potvrzení své účasti, které provede v termínu daném v této tabulce