Přehled mezinárodních závodů 2013
U závodů je kromě termínu a místa závodu uveden seznam přihlášených reprezentantů podle karet závodníka a datum, do kdy mají závodníci nebo jejich rodiče povinnost potvrdit účast na závodě nebo se ze závodu odhlásit zasláním mailu na info@horosvaz.cz a marie.dichtlova@horosvaz.cz .
U každého závodu mládeže bude po dohodě mezi rodiči účastníků uveden kouč, který bude mít na starost přihlašování na závod. Kouč pak určí datum a čas, kdy jsou závodníci povinni se dostavit k registraci před závodem. Dospělí se mohou na závodech zaregistrovávat jednotlivě.
Typ závodu |
Místo a datum |
Dead line: odhlášení / potvrzení přihlášení |
Závodníci |
---|---|---|---|
SP bouldering, rychlost |
Chongquing (CHN) 22.-23.3.2013 |
- |
Muži: Libor Hroza ml. |
SP bouldering |
Millau (FRA) 5.-6.4.2013 |
26.3.2013 |
Ženy: Nelly Kudrová, Petra Růžičková |
SP bouldering |
Kitzbühel (AUT) 26.-27.4.2013 |
11.4.2013 |
Ženy: Karolína Nevělíková, Petra Růžičková Muži: Jan Chvála, Martin Stráník |
SP bouldering |
Log-Dragomer (SLO) 11.-12.5.2013 |
24.4.2013 |
Ženy: Nelly Kudrová, Karolína Nevělíková, Petra Růžičková Muži: Martin Stráník |
EP obtížnost, rychlost |
Jekatěrinburg 16.-20.5.2013 nehrazený závod |
29.4.2013 |
Muži: Libor Hroza ml. |
SP bouldering |
Innsbruck (AUT) 17.-18.5.2013 |
2.5.2013 |
Ženy: Nelly Kudrová, Karolína Nevělíková, Silvie Rajfová, Petra Růžičková Muži: Martin Stráník |
ME mládeže bouldering |
Grindelwald (SUI) 25.-26.5.2013 |
10.5.2013 |
Kouč: Dívky A: V. Scheuerová, V. Rybínová Dívky B: M. Matúšová, V. Šimková Chlapci B: P. Krůtil Chlapci A: T. Skála, J. Doseděl Junioři: D. Otto |
SP bouldering |
Toronto (CAN) 1.-2.6.2013 |
17.5.2013 |
bez účasti |
SP bouldering |
Vail (USA) 8.-9.6.2013 |
24.5.2013 |
bez účasti |
EP mládeže obtížnost, rychlost |
Edinburgh (GBR) 8.-9.6.2013 |
24.5.2013 |
Kouč: Marie Dichtlová, Tomáš Binter Obtížnost: Juniorky: E. Křížová, T. Svobodová, I. Vejmolová Dívky A: A. Pavlincová, A. Pokorná, V. Scheuerová, J. Vincourková Dívky B: V. Peltrámová, E. Vlčková, K. Zachrdlová Junioři: P. Čermák Chlapci A: M. Jech, V. Sedláček, Chlapci B: J. Kendík, P. Kliger, V. Trojan, V. Vlk Rychlost: Dívky A: A. Pokorná, V. Scheuerová Chlapci A: J. Kříž, R. Šifra Chlapci B: P. Krůtil |
SP rychlost |
Baku (AZE) 22.-23.6.2013 |
7.6.2013 |
Muži: Libor Hroza ml. |
EP mládeže rychlost |
Imst (AUT) 29.6.2013 |
14.6.2013 |
Kouč: Dívky A: V.Scheuerová Chlapci A: J. Doseděl, M. Doseděl, J. Kříž, R. Šifra Chlapci B: P. Krůtil |
EP mládeže bouldering |
Sofia (BUL) 29.-30.6.2013 nehrazený závod |
14.6.2013 |
bez účasti |
EP mládeže rychlost |
Chamonix (FRA) 10.7.2013 |
25.6.2013 |
Kouč: Dívky A: V. Scheuerová Chlapci A: J. Doseděl, M. Doseděl, J. Kříž, R. Šifra Chlapci B: P. Krůtil |
ME obtížnost, rychlost |
Chamonix (FRA) 12.-13.7.2013 |
26.6.2013 |
Ženy obtížnost: E. Křížová, T. Svobodová, J. Vincourková Muži obtížnost: T. Binter ml., M. Rožek, M. Jech (na vlastní náklady) Muži rychlost: Libor Hroza ml., Jan Kříž |
SP obtížnost |
Briancon (FRA) 19.-20.7.2013 |
3.7.2013 |
Ženy: E. Křížová? Muži: T. Binter ml. |
EP mládeže bouldering |
L´Argentiére (FRA) 22.-23.7.2013 |
4.7.2013 |
Kouč: Dívky A: V. Scheuerová Chlapci A: M. Jech, T. Skála Junioři: D. Otto, M. Štěpánek |
ME mládeže obtížnost, rychlost |
Imst (AUT) 26.-28.7.2013 |
1.7.2013 |
Kouč: Marie Dichtlová Obtížnost: Juniorky: E. Křížová, T. Svobodová Dívky A: A. Pavlincová, A. Pokorná, V. Scheuerová, J. Vincourková Dívky B: V. Peltrámová, E. Vlčková, K. Zachrdlová Junioři: P. Čermák, M. Štěpánek, M. Petřek Chlapci A: D. Pail, V. Sedláček, M. Škorpil, M. Jech Chlapci B: J. Dvouletý, P. Kliger, V. Trojan, V. Vlk, J. Kendík? Rychlost: Dívky A: A. Pokorná, V. Scheuerová Chlapci A: J. Doseděl, M. Doseděl, J. Kříž, R. Šifra Chlapci B: Pavel Krůtil |
Světové hry 2013 |
Cali (COL) 3.-4.8.2013 |
x |
Muži rychlost: Libor Hroza ml. |
SP obtížnost |
Imst (AUT) 9.-10.8.2013 |
26.7.2013 |
Ženy: E. Křížová?, A. Pavlincová?, J. Vincourková?
Muži: T. Binter ml. |
MS mládeže |
Central Saanich (CAN) 15.-19.8.2013 |
1.8.2013 |
Kouč: Marie Dichtlová Tým pro Kanadu podle nominačních pravidel: Elite A: Juniorky: T. Svobodová, I. Vejmolová Chlapci A: J. Kříž - rychlost Elite B: Dívky A: J. Vincourková Junioři: P. Čermák Na vlastní náklady nebo dodatečně po Imstu: V. Vlk, P. Kliger, V. Peltrámová, M. Jech |
SP bouldering |
Mnichov (GER) 24.-25.8.2013 |
9.8.2013 |
Ženy: Nelly Kudrová, Karolína Nevělíková, Silvie Rajfová, Petra Růžičková
Muži: |
Rock Junior (under 14) |
Arco (ITA) 31.8.-1.9.2013 |
13.8.2013 |
Jan Vopat, Marek Jeliga, Eliška Bulenová, Markéta Janošová, Eliška Adamovská, Emma Deuserová, Matěj Burian, Hana Křížová |
ME bouldering |
Eindhoven (NED) 31.8.-1.9.2013 |
16.8.2013 |
Kouč: Ondřej Nevělík Ženy: Karolína Nevělíková, Silvie Rajfová, Petra Růžičková Muži: Jan Chvála, Martin Stráník |
SP rychlost |
Arco (ITA) 7.9.2013 |
23.8.2013 |
Muži: Libor Hroza ml., Jan Kříž |
EP mládeže obtížnost |
Stavanger (NOR) 7.-8.9.2013 |
10.8.2013 |
Kouč: Marie Dichtlová Juniorky: E. Křížová, T. Svobodová Dívky A: V. Scheuerová Dívky B: E. Vlčková, V.Peltrámová, K. Zachrdlová Junioři: P. Čermák, M. Štěpánek, M. Petřek Chlapci A: D. Pail, M. Škorpil, V. Sedláček Chlapci B: J. Dvouletý, J. Kendík, P. Kliger, V. Vlk, V. Trojan? |
SP obtížnost |
Puurs (BEL) 20.-21.9.2013 |
6.9.2013 |
Ženy: E. Křížová?
Muži: |
SP obtížnost, rychlost |
Perm (RUS) 27.-29.9.2013 |
13.9.2013 |
Muži obtížnost: Martin Klemsa Muži rychlost: Libor Hroza ml. |
SP obtížnost, rychlost |
Mokpo (KOR) 11.-12.10.2013 |
27.9.2013 |
Muži rychlost: Libor Hroza ml. |
EP mládeže bouldering |
Laval (FRA) 12.-13.10.2013 |
27.9.2013 |
Kouč: Silva Rajfová Dívky A: V. Scheuerová ? Dívky B: M. Matúšová, V. Šimková Juniorky: T. Svobodová, K. Nevělíková Chlapci A: M. Jech, T. Skála Junioři: D. Otto, M. Žák, M. Štěpánek |
SP rychlost |
Haiyang (CHN) 15.-16.10.2013 |
1.10.2013 |
Muži: Libor Hroza ml. |
SP obtížnost, rychlost |
Wujiang (CHN) 19.-20.10.2013 |
4.10.2013 |
Muži rychlost: Libor Hroza ml. |
SP obtížnost |
Valence (FRA) 1.-2.11.2013 |
17.10.2013 |
Ženy: E. Křížová?, T. Svobodová Muži: T. Binter ml., M. Klemsa, A. Ondra |
SP obtížnost |
Kranj (SLO) 16.-17.11.2013 |
1.11.2013 |
Ženy: E. Křížová?, A. Pavlincová?, T. Svobodová, I. Vejmolová, J. Vincourková Muži: T. Binter ml., M. Klemsa, A. Ondra, M. Rožek |
|
|
?=závodník není rozhodnutý, na závod bude přihlášen po potvrzení své účasti, které provede v termínu daném v této tabulce |