Info k závodu Rock Junior v Arcu

10. 07. 2013 | Rubrika: Sportovní lezení

Podle propozic k letošnímu Rock Junior konanému ve dnech 30.8 - 1.9 v italském Arcu je stejně jako loni povinná registrace závodníků prostřednictvím národních federací.

Propozice k závodu jsou zde: http://egw.ifsc-climbing.org/2013/13_JS_RJ.pdf

Je to trochu zvláštní pravidlo, protože děti do 14 let nemusí mít žádnou "závodní" licenci, jen si pořadatel nadefinoval, že seznam závodníků musí zaslat lezecká federace dané země, přestože registrace pak probíhá až v místě závodů (a z doslechu i dávných zkušeností víme, jak to tam pak probíhá..).

Dead-line pro národní federace je 15.8., termín pro zaslání žádosti na ČHS pro účast na tomto závodě je 13.8.2013. Žádost zasílejte na adresu info@horosvaz.cz, do žádosti uveďte příjmení, jméno, datum a místo narození závodníka.

Letos kromě potvrzení o převzetí zodpovědnosti za účast vašeho dítěte na závodech musí mít závodníci zdravotní potvrzení - All the athletes need a medical certicate stating tness for competitive sports. - bude stačit to "naše normální" potvrzení od dětského lékaře o zdravotní způsobilosti, přestože je v češtině...

Dodatek (7.8):

Na stránce s přehledem mezinárodních závodů je seznam dětí, které se zatím na závod přihlásily. Seznam je průběžně aktualizován a děti, které v něm budou zahrnuty ke dni 13.8, budou Svazem na závod zaregostrovány - připomínáme rodičům, že jde jen o předběžnou registraci, v místě závodů je pak oficiální registrace dle propozic.

Za komisi soutěžního lezení mládeže

Marie Dichtlová