Doškolovací kurzy a semináře pro trenéry

22. 10. 2021 | Rubrika: Sportovní lezení

V rubrice Sportovní lezení/trenéři je uveřejněn kalendář doškolovacích kurzů a seminářů na rok 2021.

Je zde již delší dobu široká nabídka od FyzioGymu Praha a nyní nově přibyly i další zajímavé kurzy od jiných školících subjetů, jedná se o :

- 3.11. Aplikační centrum Baluo - testování dětí propozice

- 13.11. Andrle sport - Trénink síly v lezeckém sportu mimo specifický lezecký trénink propozice

- 14.11. seminář Mgr.Hany Pernicové - Osobnost trenéra, psychohygiena, prevence burn-out... propozice

- 20.-21.11 FTVS Praha - Využití MOXY monitoru v lezeckém tréninku aneb jak optimálně nastavit trénink síly a vytrvalosti propozice

- 21.11. seminář MUDr. Tomáše Soukupa, Ph.D. - Stravování propozice

- 11.-12.12. FTVS Praha - Doškolovací kurz pro trenéry C a B propozice

Přihlášení:

informace o kurzovném a způsobu přihlášení naleznete v uvedených propozicích. Zájemce bych chtěla požádat, aby se hlásili s dostatečných předstihem, kapacita na kurzech je omezná.

K.Šmídová, ČHS