AKTUALIZACE 3.kolo Rock Point Český pohár v boulderingu 2014

19. 05. 2014 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

Na pražském Výstavišti se v sobotu 10. května odehrálo další kolo Rock Point ČP v boulderingu. Boulderový závod byl součástí veletrhu Sport Expo, kde se registrovali všichni běžci pražského maratonu (několik tisíc).

AKTUALIZACE: přidán další vysílací čas reprízy komentovaného záznamu z Rock Point ČP v boulderingu

Reprízy:

pátek 23. 5. - 01:45 (je to tedy kalendářně vlastně v sobotu, v noci z pátka na sobotu)

středa 28.5.2014 – 17:00 hod.

čtvrtek 5.6.2014 – 09:30 hod.

AKTUALIZACE: změna časů vysílání repríz (k lepšímu) a také link na záznam v archivu

Bouldering: Rock Point Český pohár 2014, Praha:

Reprízy:

středa 28.05.2014 – 17:00 hod.

čtvrtek 05.06.2014 – 09:30 hod.

Záznam v archivu ČT:

AKTUALIZACE - fotografie ze závodu a vysílací časy na ČT Sport

Připomeňte si závod prostřednictvím zkráceného komentovaného záznamu na obrazovkách ČT Sport v těchto vysílacích časech:

pátek 16.5. ve 23:20

sobota 17.5. v 05:00

středa 28.5. v 17:00

Díky spolupráci ČHS s Českou televizí a s pořadateli závodů Rock Point Českého poháru v boulderingu se v letošním roce podařilo zajistit natáčení záznamů ze závodů a jejich vysílání na ČT Sport. Následně jsou záznamy uloženy i v archivu, takže si můžete zajímavé momenty a atmosféru závodů připomenout i zpětně.

Přidáváme také fotografie Honzy Šimánka z finále závodu a z vyhlášení vítězů:

Linda Gundová - 1. místoNelly Kudrová - 2. místoSilvie Rajfová - 3. místovyhlášeníJakub Hlaváček - 1. místoRoman Kučera - 2. místoDavid Kozel - 3. místovyhlášení

Závěrem připomenutí: výsledky kvalifikací i finále v jednotlivých kategoriích najdete po závodech vždy v Přehledu závodů na webu ČHS.

R. Plevková, sekretariát

Pro závod byla postavena jedna s největších závodních scén, která kdy v ČR na boulderových závodech byla. Velká věž a 4 široké profily. Stavitelé boulderů byli Vilém Chejn a Olin Klapal. Pořadatel závodu Boulder bar (www.boulder.cz) pod vedením Jirky Olivy.

Na závod se přihlásilo 45 kluků a 22 holek.
V kvalifikaci bylo připraveno 10 boulderů a lezci na ně měli 90 minut.