Skialpinistický závod O dřevěného Krakonoše 2007 je přeložen

25. 01. 2007 | Rubrika: Závodní skialpinismus | Komentáře (5)

Skialpinistický závod Rock Point Českého poháru ve skialpinismu 2007, který měl proběhnout 27.ledna v Rokytnici n. Jiz. je přeložen.

Náhradní termín je sobota 3. února 2007.

Organizátoři tak rozhodli dopoledne 24. ledna. Současná situace nedovoluje vést závodní trať terénem v okolí Rokytnice n. Jiz. Zvláště nebezpečné jsou sjezdy v exponovaném lesním terénu. Důvodem je nedostatečná vrstva sněhové pokrývky bez potřebného „základu“.

Případné zrušení závodu i v náhradním termínu bude zveřejněno na webu 31.ledna 2007 v odpoledních hodinách.

Přihlášky je možno stále posílat elektronickou poštou na: alpin.club@seznam.cz . Uzávěrka došlých přihlášek je prodloužena a bude v pátek 2.února v 9,00 hodin.

Organizátoři z Alpin clubu v Rokytnici děkují všem příznivcům „Krakonoše“ a těší se na shledanou!

Informace:

Honza Doubek – 606 157 932