Facebook

Český horolezecký svaz

Reprezentace ČR 2021

Reprezentace České republiky v soutěžním lezení je ustanovena

na základě výsledků nominačních závodů v jednotlivých disciplínách a po splnění dalších kritérií dle nominačních pravidel.

 

Vedení reprezentace

Petr Klofáč - _.GBO9bg18pjGK3hEy9f5rT-M
Hlavní trenér reprezentace a hlavní trenér VSCM

 

Alexandra Gendová - WerHR.8jW5to42enW7c-Y~hg%onJO1p
Trenérka mládežnické reprezentace a trenér VSCM

                     

Iva Vejmolová - 4onh.3%e-eBFRYUS3hEy9f5rT-M
Koordinátorka reprezentace a VSCM

 

   

 

Složení reprezentačních družstev 2021

Do doby ustanovení reprezentace na rok 2021, platí složení reprezentace z roku 2020.

  OBTÍŽNOST BOULDERING RYCHLOST
MUŽI

Ondra Adam

Stráník Martin

Jeliga Marek

Vopat Jan

Volf Štěpán

Cink Jáchym

Ondra Adam

Volf Štěpán

Jeliga Marek

Potůček Šimon

Trojan Vojtěch

Stráník Martin

Kříž Jan

Burian Petr

ŽENY

Eliška Adamovská 

Michaela Smetanová

Eliška Novotná

Králíková Nikola

Širůčková Tereza

Janošová Markéta*

Adamovská Eliška

Bulenová Eliška

Smetanová Michaela

Gendová Karolína

Novotná Eliška

Janošová Markéta*

 -
JUNIOŘI

Vopat Jan

Jeliga Marek

Cink Jáchym

Slezák Ondřej

Vopat Jan

Jeliga Marek

Děták Štěpán

Cink Jáchym

Šimůnek Jan

Vrzal Vojtěch

Babača Čeněk
JUNIORKY

Smetanová Michaela

Králíková Nikola

Bulenová Eliška

Širůčková Tereza

Smetanová Michaela

Bulenová Eliška

Bajerová Adéla

Králíková Nikola

Cibulková Tereza
CHLAPCI A

Mázl Ondřej

Bulena Štěpán

Kroa Thomas

Šťovíček Jan

Adamovský Adam**

Mázl Ondřej

Bulena Štěpán

Knotek Jan

Maršálek Matěj Anthonny

Adamovský Adam**

Cibulka Šimon

DÍVKY A

Šikulová Hana

Suchá Eliška

Gendová Karolína

Janošová Markéta

 

Gendová Karolína

Dušánková Martina

Šikulová Hana

Hornychová Michaela

Janošová Markéta*

Skoupá Sabina
CHLAPCI B

Mokroluský Lukáš

Danda František

Šikula Jaroslav

Naimji Lysander

Mokroluský Lukáš

Danda František

Junaštík Stanislav

Šikula Jaroslav

 -
DÍVKY B

Bernardová Barbora

Jurčenko Arina 

Janošová Mariana

Mihalčíková Anna

Bernardová Barbora

Mihalčíková Anna

Jurčenko Arina 

Pařilová Valerie

 -
ZÁVODNÍCI STARTUJÍCÍ NA VLASTNÍ NÁKLADY

Křížová Hana      - disciplína lezení na rychlost      - kategorie ženy

Bajerová Adéla   - disciplína bouldering                - kategorie ženy

Potůček Štěpán  - disciplína bouldering                - kategorie muži

                         - disciplína obtížnost                  - kategorie muži

Potůček Šimon  - disciplína obtížnost                  - kategorie muži

Galeová Ema      - disciplína obtížnost                  - kategorie juniorky

Poznámky:

 - Janošová Markéta* byla nominována do reprezentačního družstva pro sezónu 2021 na základě schválení vedení reprezentace dle

Pravidel ČHS pro ustanovení reprezentace mládeže i  reprezentace dospělých ve všech disciplínách a Nominačních pravidel pro rok 2021 - viz bod 2.

 

 - Adamu Adamovskému** byla udělena Divoká karta a to na základě

Pravidel ČHS pro ustanovení reprezentace mládeže ve všech disciplínách a Nominačních pravidel pro rok 2021 - viz bod 3:

  

 

 

 

 

Naplánované akce 2021:

Upozorňujeme, že může dojít ke změně termínů plánovaných akcí, nebo k jejich zrušení, a to v případě, pokud dojde ke změně kalendáře mezinárodních závodů ze strany IFSC nebo pokud dojde k rušení/posouvání nominačních závodů z důvodu vládních opatření ve vztahu ke Covid-19.

 

 

Pravidla pro rok 2021

Pravidla ČHS pro ustanovení reprezentace dospělých a Nominační pravidla pro rok 2021

Pravidla ČHS pro ustanovení reprezentace mládeže a Nominační pravidla pro rok 2021

Pravidla poskytování příspěvku na náklady spojené s reprezentací dospělých pro r. 2021

Pravidla poskytování příspěvku na náklady spojené s reprezentací mládeže pro r. 2021

 

 

ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY REPREZENTANTŮ NA MEZINÁRODNÍ ZÁVODY

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte sekretariát ČHS:  
Ivana Palasová

ivana.palasova@horosvaz.cz , telefon +420 603 283 325,

adresa ČHS pro zaslání dokumentů:

Nádražní 29/21, 150 00 Praha 5, Smíchov

 

Veškeré změny účasti na závodech zasílejte písemně na adresy uvedené níže včetně odůvodnění a v případě neúčasti včetně zdravotního potvrzení:

_.GBO9bg18pjGK3hEy9f5rT-M - hlavní trenér reprezentace

WerHR.8jW5to42enW7c-Y~hg%onJO1p - trenérka mládežnické reprezentace 

ivana.palasova@horosvaz.cz - sekretariát ČHS 

 

 

Testování reprezentace

 

TRÉNINKOVÁ CENTRA REPREZENTACE

  - Hudy Brno

  - Jungle Sport park - Praha-Letňany

  - Hangar Brno

  - Vertikon Zlín

  - Tendon Blok Ostrava

  - Tendon Hlubina Ostrava

  - Smíchoff Praha

    Tréninková centra

 

Speciálně pro reprezentaci jsou pravidelně připravovány tréninkové cesty a bouldery. Do aktuálního rozpisu tréninkových cest či boulderů můžete nahlížet zde.

Chyty pro tréninkové cesty i bouldery pro reprezentaci byly financovány z dotace MŠMT.

 

 

Nejlepší reprezentanty podporují:

        OLYMP Centrum sportu Ministerstva vnitra                       victoria_barevné_2020

 

 

 

 

SLOŽENÍ REPREZENTAČNÍCH DRUŽSTEV  - ARCHIV

Reprezentace ČR 2020

Reprezentace ČR 2019

Reprezentace ČR 2018

Reprezentace ČR 2017

Reprezentace ČR 2016

Reprezentace ČR 2015

 

 

 

Reprezentace Bouldering 2021

 

 

 

 

Instagram

Instagram Horosvaz