Zpráva o výdajích a příjmech ČHS

20. 05. 2009 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (0)

Výkonný výbor na svém jednání v 16.2. 2009 rozhodl, že "místopředseda pro ekonomiku provede každé čtyři měsíce kontrolu plnění rozpočtu a v případě problémů navrhne příslušná opatření". První čtyři měsíce uplynuly a proto vám předkládáme stručnou zprávu o hospodaření ČHS za leden až duben 2009.

Kokrétní údaje o čerpání jednotlivých odborných komisí a dalších "středisek", mezi něž se finanční prostředky ČHS interně rozdělují, a o příjmech, naleznete v této tabulce: Stav Financi 04_2009.xls

Co z tabulky vyýplývá?

• 75 % plánovaných příjmů už máme na účtu.
  • Dosud neznáme přesnou výši dotací od MŠMT na reprezentaci a talentovanou mládež.
  • Celkové příjmy budou zřejmě o 405 tis. Kč nižší, než jsme předpokládali, neboť Sazka pravděpodobně nepošle plánované prostředky. Tento propad se nedotkne rozpočtů komisí, ale sníží se o něj krytí schodku rozpočtu 2008.
  • Celkové čerpání komisí a středisek činí přesně 33 % za první třetinu roku, zatím jsme "na kolejích".

U příští uzávěrky se pokusíme společně s vedoucími komisí přesněji popsat přínosy, které jsme si za utracené peníze pořídili. Zatím z této oblasti uvádím jen informační aktivitu komisí - počty článků na webu ČHS.

Honza Bloudek, místopředseda ČHS pro ekonomiku

| Komentáře(0)