Zpráva o projektech ČHS uskutečněných v roce 2012

27. 02. 2013 | Rubrika: O ČHS

ČHS obdržel v roce 2012 od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy navýšenou dotaci, ze které vyčlenil část ve výši 900 tisíc Kč na financování projektů, které mohly připravit a předložit komise nebo horolezecké oddíly ČHS.

Z 37 žádostí, které byly podány, bylo vybráno 20 projektů. Jeden z projektů se neuskutečnil, v několika případech bylo čerpáno méně peněz, než bylo původně požadováno, a v jednom případě došlo po dohodě k přesunu části peněz z jednoho projektu na druhý. Celkově bylo na projekty poskytnuto 835 111 Kč. Většina projektů je ukončena, některé z nich, např. údržba skalních oblastí nebo projekt testování reprezentantů v soutěžním lezení, však pokračují, i když jsou již financovány z jiných zdrojů.

Zde je přehled všech projektů, které byly z dotace od MŠMT podpořeny.

B. Valentová, tajemnice