Zpráva o grantech na podporu tradičních horolezeckých akcí v roce 2019

30. 01. 2020 | Rubrika: O ČHS

V roce 2019 požádalo o granty na podporu tradičních horolezeckých akcí 29 zájemců, granty byly přiděleny 27 z nich. Celkově bylo vyplaceno 93 330 Kč, dva příjemci přidělený grant nevyužili.

Závody na Flošně

Granty byly poskytnuty na nejrůznější horolezecké akce a akce pro horolezce, které mají nejméně pětiletou tradici.

Zlatý cepín

OB pražských horolezců

Podporu získaly tyto akce:

- lezecké závody pro dospělé i mládež (např. 21. ročník Vánočního poháru HO SVČ Lipník nad Bečvou, 30. ročník Silvestrovských horolezeckých závodů HO Hejnice)

- závody na běžkách, krosy apod. (65. ročník závodu na běžkách Zlatý cepin, 35. ročník Horolezeckého krosmaratonu, 64. ročník Orientačního běhu pražských horolezců, 33. ročník běžeckého závodu Rabštejnský kocour KH Olomouc atd.)

- horolezecká setkání (34. ročník Horolezeckého srazu Bezuchov, 33. ročník Diakárny HO TJ Baník Karviná)

Krosmaraton

Podrobné informace - Granty tradiční akce 2019_zpráva