Vyhodnocení grantů tradičních horolezeckých akcí v roce 2015

28. 01. 2016 | Rubrika: O ČHS

V roce 2015 byly opět vyhlášeny granty na podporu tradičních horolezeckých akcí. Podporu jich získalo celkem devatenáct a bylo rozděleno 49 tisíc Kč. Ve všech případech se jednalo o akce s dlouholetou tradicí a nalezneme mezi nimi například již 61. ročník Zlatého cepínu, závodu štafet na běžkách v Jizerských horách. Dlouhou tradici má také podpořený Orientační běh pražských horolezců (59. ročník) nebo Horolezecký sraz pod Čertovými skalami (58. ročník).

Podrobné vyhodnocení všech tradičních akcí, na které byl poskytnut grant ČHS, si můžete přečíst v této závěrečné zprávě.

J. Faflák, sekretariát ČHS