Vyhodnocení grantů na podporu tradičních akcí v roce 2013

08. 01. 2014 | Rubrika: O ČHS

V roce 2013 byly opět vyhlášeny granty na podporu tradičních horolezeckých akcí. Podporu získalo dvanáct akcí, celkově bylo rozděleno 48 tisíc Kč. Ve všech případech se jednalo o akce s více než dvacetiletou tradicí. Nejstaršími podpořenými akcemi byl Zlatý cepín - závod štafet na běžkách v Jizerských horách (59. ročník) a Orientační běh pražských horolezců (58. ročník).

Podrobné vyhodnocení všech tradičních akcí, na které byl poskytnut grant ČHS, si můžete přečíst v této závěrečné zprávě.

Běh na PustevnyBěh na PustevnyHorobál a poslední slaněníHorobál a poslední slanění

Zlatý cepínOrientační běhOrientační běh24 hodin na běžkách24 hodin na běžkáchBěh Příhrazské schodyBěh Příhrazské schodyBěh LabákemBěh LabákemBoganův memoriálBoganův memoriál

B. Valentová, tajemnice