Výhodné předplatné pro členy ČHS

18. 03. 2022 | Rubrika: O ČHS

Nezapomeňte si spolu s členstvím ČHS také předplatit přední české  outdoorové časopisy Montana, Svět oudooru a Lidé a Hory.

předplatné

Zvýhodněné předplatné časopisu Montana a Svět Outdooru je pro členy ČHS k dispozici v našem e-shopu. Zvýhodněné předplatné časopisu Lidé&HORY zakoupíte zde.

Časopis lidé&HORY je nejrozšířenější časopis zaměřený na alpinismus a většinu volnočasových aktivit, který v roce 2021 oslavil 20 let své existence. Obsahem časopisu jsou rozhovory s domácími i zahraničními lezci a alpinisty, metodické články, články o historii jednotlivých druhů alpinismu, tipy na túry a výstupy v Alpách i v jiných horách světa. Široký kolektiv autorů a dopisovatelů z domova i ze zahraničí plní svým obsahem 102 stran formátu A4. Časopis vychází 6 x ročně a pro členy ALPENVEREIN.CZ, KČT a ČHS je k dispozici s výraznou slevou 350 Kč/rok.

Časopis Montana je hlavní mediální partner ČHS. První Montana prošla rukama lezců na jaře 1990, kdy se pod vedením Jirky Růžičky proměnila z oddílového bulletinu Hotejl (vydávaného Horolezeckým oddílem tělovýchovné jednoty Lokomotiva) v běžný časopis. Optikou dneška v nejdéle vycházející lezecký časopis v České republice, o což se zasloužil její druhý vydavatel Tomáš Roubal. Také nám dává smysl pokračovat v jejich práci a tisknout na stránky Montany obsah, který neslouží pouze jako výplň času ve frontě, ale předkládá čtenáři hodnotu, inspiraci a témata, která dosud nikdo jiný neotevřel. Jako člen ČHS máš možnost si předplatit šest po sobě jdoucích čísel Montany za zvýhodněných 520 Kč na eshopu ČHS.

Časopis Svět Outdooru je nejčtenější magazín pro horaly a vyznavače outdooru, který vás zvedne od stolu a inspiruje do dalších dobrodružství. Časopis vychází 4x ročně a na minimálně 84 stranách najdete články s aktuálními tématy, rozhovory, reportáže z málo chozených treků, tipy na ferraty, vysokohorské, skialpové i běžkařské túry. K tomu přihodí praktické rady jak si vybrat a starat se o outdoorové vybavení, metodické tipy, jak v horách nepřijít k úrazu a jak na první pomoc. Jako člen ČHS máš možnost si předplatit čtyři po sobě jdoucích čísla Světa outdooru za zvýhodněných 149 Kč na eshopu ČHS.

ČHS